אוזניות

סקירה: סקולקנדי Method Wireless – אוזניות ספורט שלא יפלו מהאוזן

חברת האודיו – SkullCandy נמצאת בתהליך של השקה מחודשת בשוק המקומי, לאחר שזו עברה ליבואן חדש – רונלייט. החברה האמריקאית מוכרת בזכות האוזניות המעוצבות שלה הכוללות לוגו של גולגולת. ה-Method Wireless הן אוזניות ספורט אלחוטיות הנמכרות ברמת מחיר בינונית (350 שקל), כאשר הן מנסות לקרוץ לצרכנים בזכות עיצוב מעניין.

SkullCandy-Method Wireless_Black Black Swirl_3-4_S2CDW-J523_Rev 1

עיצוב: ה-Method Wireless עוצבו בצורה מעניינת, הן בנויות כקשת צוואר (FlexSport) גמישה. זו יושבת על הצוואר, כאשר ממנה יוצאים שני חוטים עם האוזניות. הרצועה עצמה אכן גמישה, אבל לאחר זמן מסוים, היא מרגישה אדוקה מדי על הצוואר. מדובר בתחושה שלפחות אני סבלתי ממנה, אבל יכול להיות שמשתמשים אחרים פחות יראו בכך בעיה.

האוזניות שאני בדקתי הגיעו בצבע שחור, לוגו הגולגולת מוטמע בצד השמאלי ובקצוות האוזניות. כמעט שאי אפשר לראות אותו. בשביל לשבור את המראה השחור, סקולקנדי שילבה מתאמי סיליקון לאוזניים. אלו מגיעים בערבוב של מספר צבעים: ורוד, צהוב, סגול, כחול וירוק. רונלייט מציעה גם גרסה נשית יותר של האוזניות בצבע לבן.

אחד הדברים החשובים באוזניות המיועדות לריצה, היא היכולת להשתמש בהן בזמן אימון גופני, מבלי שהן יכאיבו באוזניים או יפלו. בריצה האוזניות האלו היו נהדרות, ישבו יציב על הצוואר ועל האוזניים, לא נפלו ולא כאבו. ה-Method Wireless  עמידות לזיעה, כך שאין חשש שהן יתקלקלו בעקבות רטיבות.

סקולקנדי מצרפת בערכה רק שני סוגים של מתאמי סיליקון מגדלים שונים. ברוב האוזניות שבדקתי, המבחר המגיע בערכה רב יותר. לי אישית המתאמים שהגיעו בערכה ישבו בצורה מושלמת, אבל יכול להיות שלא כל אחד יסתדר איתם.

תפעול: בדומה לאוזניות רבות אחרות, ניתן למצוא כאן שלושה כפתורים: כפתור הפעלה המסומן באייקון הגולגולת – זה משמש עבור הפעלה/כיבוי/עצירה/ניגון השיר ועוד שני כפתורי פלוס ומינוס השולטים בעוצמת הצליל ומבצעים מעבר בין השירים על ידי לחיצה ארוכה. אגב, חיבור הבלוטות’ מאפשר כאן תקשורת עם שני מכשירים בו זמנית. למשל, סמארטפון והמחשב.

צליל: ה-Method Wireless לא מאכזבות בצליל שהן מצליחות לספק. לא מדובר בצליל הכי נקי שראיתי וגם חסרה מעט נוכחות של הבאס, אבל בסך הכל הצליל יותר ממוצלח עבור אוזניות ברמת המחיר הזו. הווליום שהאוזניות מספקות היה מספיק גבוה בשבילי וגם רמת הבידוד הפאסיבית שמתאמי הסיליקון מספקים מוצלחת. לא צריך יותר מזה באוזניות ריצה.

האוזניות כוללות מיקרופון עבור שיחות, כאשר ניתן לשמוע את האדם איתו מדברים בשת האוזניות. לא קיבלתי תלונות על ביצוע שיחות איתן, גם בפארק וגם במשרד.

20170508_145716

סוללה: הסוללה מחזיקה כאן יותר מ-9 שעות, שזה בהחלט מוצלח. מחבר הטעינה הוא מיקרו USB.

מחיר: 350 שקל

בשורה התחתונה, ה-Method Wireless הן אוזניות אלחוטיות באיכות טובה, הן עמידות לזיעה ולא כואבות באוזניים. הדבר היחיד שהפריע לי ברמה האישית, היא הקשת עבור הצוואר, שלפעמים לחצה קצת יותר מדי (בעיקר בזמן עבודה מול המחשב). מצד שני, בזמן ריצה היא הייתה מושלמת.

ציון: 8.5

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: