כללי

סקירה: PixBox – להדפיס את התמונות מהאינסטגרם

אנחנו מצלמים תמונות רבות כל יום, אנחנו מעלים אותן לאינסטגרם, פייסבוק וגם שולחים בוואטסאפ. במקרה הטוב אנחנו גם יוצרים אלבום תמונות עשוי נייר. הבעיה שיצירת אלבום כזה דורשת עבודה רבה והתמונות נשארות קבורות בסמארטפון, במחשב או באיזה שירות גיבוי בענן. לצד פתרונות אחרים הקיימים בשוק להדפסה מהירה של אלבום (כמו לופה), החלה חברת PixBox הישראלית להציע שירות להדפסת תמונות ישירות מהרשתות החברתיות או מהסמארטפון.

pixbox מארז תמונות (1)

ממשק: בניגוד לשירותים רבים אחרים, PixBox לא פועל דרך אפליקציה, אלא דרך אתר אינטרנט סלולרי. מדובר בחוויה החוסכת את הורדת האפליקציה וההתקנה שלה. בעיקרון מדובר ברעיון טוב, אבל משהו לא עבד מספיק חלק. עמוד הבית פשוט להבנה, לוחצים על האייקון הגדול של “התחל” ובוחרים אם לקחת את התמונות מאינסטגרם, פייסבוק או תמונות המאוחסנות בסמארטפון. ניתן לעלות בכל פעם עד 10 תמונות. משום מה, למרות שניסיתי את השירות כמה פעמיים במשך שבועיים, עדיין בכל פעם הצלחתי לעלות רק תמונה בודדת מזיכרון הסמארטפון ולא 10. בהעלאת תמונות מהפייסבוק, לא נתקלתי בבעיה הזו. לאחר שמעלים את התמונה, ניתן לבצע לה חיתוך, כך שתתאים לגודל המיועד.

הדפסה: דווקא איכות ההדפסה פחות טובה ממה שציפיתי. העליתי לשירות תמונות באיכות גבוהה ועדיין אי אפשר להגיד שהתוצאה חדה. קשה להגיד אם מדובר בבעיה חד פעמית בשירות עצמו. בכל אופן, התמונות מגיעות על גבי נייר כרומו ואריזה מושקעת, שנותנים תחושה טובה שמקבלים את המוצר. מי שמחפש תמונות בשביל לתלות על המקרר, לשים בשולחן העבודה או סתם לתת כמתנה, האיכות הזו כמעט מספקת.

IMAG0068

 

משלוח: חוויית קבלת המוצר לא פחות חשובה מתהליך היצירה שלו. ב-PixBox מציעים איסוף מלוקרים אלקטרוניים או נקודות חלוקה. כך קל לקבל את המוצר ולא צריך לחכות לדואר ישראל שיביא אותו הביתה. במקרה שלי, אספתי את המוצר תוך מספר ימים בלוקר בקניון אילון ברמת גן, כאשר הודעה על כך עם קוד פתיחת הלוקר נשלחה במסרון.

מחיר: 60 שקל ל-30 תמונות במארז קרטון, המשלוח חינם

בשורה התחתונה, PixBox הוא רעיון נהדר עבור מתנה לסבא ולסבתא או בשביל לתלות מזכרת מהחופשה המשפחתית על המקרר. חוויית יצירת התמונות טובה, אבל דורשת שיפור. כמו כן, גם הייתי שמח שאיכות הדפסת התמונות תעבור שדרוג.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: