חדשות

זמן לרוץ: LifeBeam ו-Jaybird משיקות אוזניות ריצה

אם חיפשתם תירוץ לרוץ, אוזניות הריצה החדשות אשר LifeBeam ו-Jaybird השיקו ביומיים האחרונים, בוודאי יעניינו אתכם.

Vi של חברת LifeBeam הישראלית, הן אוזניות ריצה אלחוטיות, הכוללות עוזרת קולית המתפקדת כמאמנת כושר וירטואלית. Vi כוללת טכנולוגיית בינה מלאכותית, פקודות קוליות וחיישני דופק. בשונה מאוזניות ספורט אחרות, הכוללות מאמני כושר פחות מתוחכמים, Vi משתמשת בקול אנושי ופונה למשתמש בשמו הפרטי (את השם צחי היא לא הצליחה להגיד), היא מזכירה יותר את סירי של אפל או אלכסה של אמזון.

20170917_124836

המשתמש יכול ליצור אינטראקציה עם Vi במהלך הריצה, בדומה למאמנת כושר אנושית. Vi מתקשרת באמצעות קול אמיתי מוקלט, המכיל מאות אלפי מילים ומשפטים. Vi אינה חוזרת על משפטים באופן סתמי, אלא מתקשרת עם המתאמן בצורה מותאמת אישית. התקשורת היא דו כיוונית, כך שהמשתמש יכול לענות לשאלות ולבצע פקודות קוליות כגון חיווי הדופק בזמן אמת. השימוש הוא בשפה האנגלית. מלבד חיישני דופק, לאוזניות חיישני תנועה, גובה, טמפרטורה, מגע וזיהוי קולי.

מה שחשוב באוזניות היא איכות הצליל שלהן, LifeBeam היא לא חברת אודיו ולכן היא השתמשה במערכת שמע של חברת הרמן/קרדון (השייכת היום כבר לסמסונג). האוזניות יושבות על הצוואר והן במבנה קשת. הן עשויות מחומרים קלים והן עמידות לזיעה ורטיבות. לאוזניות יש גם מחבר מגנטי, המאפשר לאחסן אותן בצורה נוחה, כאשר הן על הצוואר ולא בשימוש. הסוללה מספקת זמן השמעה של 8 שעות והמשקל של האוזניות עומד על 43 גרם. המחיר: 900 שקל ברשת באג.

אלחוטיות באמת

חברת Jaybird המוכרת מעולם אוזניות הספורט, השיקה את אוזניות ה-Truly Wireless הראשונות שלה – Run. מדובר באוזניות ללא שום חוט המחבר בינהן. כל אוזנייה היא יחידה בפני עצמה, היושבת בתוך האוזן ומתקשרת אחת עם השנייה. אוזנייה אחת גם מתקשרת עם הסמארטפון.

20170918_182610

Truly Wireless נחשב לתחום החם בעולם הגאדג’טים. יצרניות רבות כבר הספיקו להשיק או להכריז על מוצרים הפועלים בתחום, כולל חברת אפל וסמסונג. מה שהופך את האוזניות מהסוג הזה לעדיפות על חובבי ריצה, הוא היעדר החוט, המפריע בדרך כלל בצוואר או על העורף.

ה-Run פונות לחובבי הריצה, והן בנויות במטרה להפוך את החיים לקלים יותר. מלבד עיצוב נוח לאוזניים, הן כוללות מספר מחברים שונים המאפשרים להתאים את האוזניה בהתאמה כמעט אישית. האפליקציה של החברה כוללת אקולייזר. אומנם אין שום דבר מיוחד באקולייזר, אבל ג’ייבירד סיפקה כאן התאמות רבות לסוגי מוזיקה, כאשר ההגדרה עצמה נשמרת על האוזניות. מה שמאפשר לעבור איתן בין סמארטפונים שונים, מבלי לפחד שההגדרה תשתנה.

ל-Run כפתור אחד בודד באוזניה הימנית. זה מאפשר לעבור בין שירים ולענות לשיחות. כפתור בודד באוזנייה השמאלית, מאפשר להפעיל את העוזרת הקולית סירי, גוגל אסיסטנט או ביקסבי.

האוזניות עמידות לזיעה ולרטיבות, הן כוללות סוללות המחזיקות 4 שעות ניגון מוזיקה, כאשר הנרתיק פלסטיק שלהן, מאפשר לקבל עוד 8 שעות.

מחיר: 900 שקל, החל מתחילת חודש אוקטובר ברשת פרטנר

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: