חדשות

הרמקול החכם של אפל מגיע לחנויות בארה”ב

זמן רב עבר מאז ההכרזה של אפל על הרמקול החכם שלה – HomePod. היום (ג’) הודיעה החברה על הגעתו לחנויות ב-9 לפברואר בארה”ב, אנגליה ואוסטרליה, כאשר לצרפת וגרמניה הוא יגיע רק באביב. המכירה המוקדמת תחל ב-26 לינואר. מחירו יעמוד על 350 דולר (1,200 שקלים לפני מס מקומי).

HomePod-Availability_Apple-music_012218

ה-HomePod הוא הניסיון המאוחר של אפל לחדור לשוק הרמקולים החכמים, הנשלט על-ידי אלכסה של אמזון וגוגל אסיסטנט. ה-HomePod כולל כמובן את סירי, המאפשרת שליטה בכל היכולות החכמות.

ה-HomePod מוצג קודם כל על-ידי אפל, כרמקול עבור האזנה למוזיקה, כאשר החיבור לשירות הסטרימינג של החברה – אפל מיוזיק, יוצר את החוויה האולטימטיבית. פשוט מבקשים מהרמקול לבחור שיר (היי סירי) והוא משמיע אותו מתוך מאגר של 40 מיליון שירים. לרמקול 6 מיקרופונים, המיועדים לתפוס את קולו של המשתמש בקלות ולמלא כל פקודה ושאלה הקשורה למוזיקה, עדכוני מזג האוויר, קביעת תזכורות, שליחת הודעות והכי חשוב שליטה במכשירים חכמים המחוברים בבית לפלטפורמת HomeKit של אפל. כך ניתן להפעיל את האור, לקבוע את הטמפרטורה במזגן או לפתוח את התריסים.

HomePod-Availability_interior-placement_012218

ה-HomePod בנוי כמו רמקולים רבים אחרים – צלילים ב-360 מעלות ושימוש בקירות למילוי החדר במוזיקה. כאשר הציגה אפל את הרמקול בכנס המפתחים שלה ב-WWDC באמצע השנה שעברה, עוד היה לה יתרון בעיצוב, אבל מאז גוגל כבר הציגה רמקול גדול מימדים – Home Max. בדומה לגוגל, גם אפל מאפשרת חיבור של שני רמקולים להאזנה סטריאופונית. ל-HomePod יש 7 טוויטרים עם דרייברים יעודים לכל אחד מהם. יש לו גם וופר 7 אינץ’ ומעבד A8, המיועד לנהל את הסאונד ולהבין איפה הרמקול ממוקם בבית, כך שהוא יתאים את הצלילים לאותה סביבה.

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: