חדשות

פרטים חדשים על ה-G7 של LG

סמארטפון הדגל של LG יוכרז בתחילת חודש הבא בניו יורק, היום (ד’) פרסמה החברה הדרום קוריאנית פרטים חדשים על מסך המכשיר. ה-G7 יכלול מסך בטכנולוגיית FullVision המתפרסת על רוב חזית הסמארטפון. המסך יגיע בגודל 6.1 אינץ’ וברזולוציית 3120 על 1440 פיקסלים עם תאורה אחורית גבוהה מאוד של 1000nit.

g7-eb
תמונה מודלפת. מקור evleaks

 

ה-G7 ThinQ כולל לדברי החברה את טכנולוגיית התצוגה החדשה ביותר שלה, תוך כדי שהיא מפחיתה 30% מצריכת הסוללה בהשוואה ל-G6. עוד אומרים ב-LG , שתצוגת ה-Super Bright מציגה גווני צבע באופן עשיר וטבעי, אפילו תחת תאורה חזקה ובהירה. ה-G7 מכסה 100% מסולם הצבעים DCI-P3, מסוגל להתאים את עצמו לשישה סוגים של הגדרות צבע: Auto, Eco, Cinema, Sport, Game ו- Expert. מצב ה-Auto מבצע ניתוח אוטומטי ומייעל את הגדרת התצוגה. משתמשים “כבדים” הזקוקים לרמת שליטה גבוהה במכשיר, יוכלו לבצע כיוונוני צבע עדינים.

הדור השביעי בסדרת ה-G משפר אף יותר את יחס הגודל בין התצוגה לגוף המכשיר, כך שהוא יהיה קל לשימוש ונוח לאחיזה ביד אחת, הודות לשימוש בזכוכית מחוסמת, ארגונומית וקעורה. מסך ה- FullVisionביחס של 18:9, אשר היה קיים ב-G6, יגיע ב-G7 ביחס צר יותר של 19.5:9, מלווה במסגרת תחתונה דקה יותר ב- 50% בהשוואה לדור הקודם.

ה-G7 יכלול בדומה ל-V30, מסך משני צף, אשר ישמש עבור הודעות בחלקו העליון של המסך, מבלי לגזול שטח מהמסך הראשי. ניתן לנטרל את המסך המשני ולהסתפק במראה הסמארטפון המסורתי.

מה אנחנו עוד יודעים על ה-G7?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: