חדשות

לוג’יטק לגיימרים: עכברים ומקלדות אלחוטיים

תחום הגיימינג זוכה בימים אלו לכותרות, בעקבות הפרסום של ארגון הבריאות העולמי הרוצה להכיר בהתמכרות למשחקים כמחלת נפש. בין אם רובנו נהפוך בקרוב לחולי נפש עם הכרה רשמית או לא, חברת לוג’יטק השיקה אתמול (ג’) בישראל את קולקציית העכברים והמקלדות שלה לגיימרים תחת המותג – Logitech G.

 

המוצרים החדשים של לוג’יטק משלבים מספר טכנולוגיות, ביניהן LightSpeed, המאפשרת להשתמש בעכבר ומקלדת בטכנולוגיה אלחוטית, אבל בלי שהשחקן יסבול מהשהיות בתקשורת או ייסתכן בביצועים פחות טובים מאלו של מוצרים מקבילים עם חיבור חוטי.

 

G613 היא מקלדת גיימינג אלחוטית עם חיבור בטכנולוגיית LightSpeed, מקשי Romer-G מכאניים המספקים תגובה מהירה פי 4 ממקלדות רגילות, 6 מקשי מאקרו המאפשרים תכנות והתאמה אישית של חווית המשחק, תאורת LED לבנה וחיי סוללה של עד 18 חודשים. מחיר: 750 שקל.

G613

G903 עכבר גיימינג אלחוטי עם חיישן אופטי בעל 12,000DPI ו-11 כפתורים המאפשרים תכנות והתאמה אישית של חווית המשחק, גלגלת Hyperfast בעלת זמן תגובה של 1ms, עיצוב ארגונומי המתאים גם לימניים וגם לשמאליים, משקולת ניתנת להסרה ליצירת איזון ושליטה בעכבר, מנגנון כפתורים מכני, זיכרון פנימי מובנה לשמירת הגדרות ופרופילים אישיים. מחיר: 800 שקל.

G905

ה-G903 תומך בטכנולוגיית הטעינה האלחוטית של לוג’יטק – PowerPlay, זאת מאפשרת לטעון את העכבר תוך כדי עבודה על גבי משטח תואם. העכבר עצמו נטען גם שהוא בתנועה, בניגוד לטכנולוגיית הטעינה האלחוטית בסמארטפונים, הדורשת מהמכשיר להיות מונח בצורה קבועה על גבי המשטח. משטח הטעינה של לוג’יטק – PowerPlay Wireless Charging System לא זמין לרכישה בארץ ועדיין לא נקבע לו מחיר.

20180619_173500
לוג’יטק משטח טעינה אלחוטי לעכברים. צילום צחי הופמן

G533 אוזניות גיימינג אלחוטיות עם מיקרופון מובנה, הכוללות צליל היקפי של 7.1, דרייברי G-PRO של 40 מ”מ, מיקרופון מתקפל בעל סינון רעשים, פילטר מיקרו פופ, טווח קליטה אלחוטי של 15 מטרים וזמן עבודה  של 15 שעות. מחיר 750 שקל.

G533

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: