חדשות

גרמין משיקה את ה-fenix 5X Plus ו-vivoactive 3 music בישראל

סדרת שעוני הספורט החדשה של גרמין מושקת בימים אלו בישראל. קטגוריית הספורט הפכה לאחד התחומים הפופולאריים בשעונים חכמים, כאשר יצרניות כמו אפל וסמסונג מרכזות את המאמצים שלהן בדגמים אותם הן מוציאות לשוק. קהל הספורטאים ידוע ככזה האוהב לבצע ניטור אחר הפעילויות שלו ושעון חכם הוא מוצר המשתלב היטב. שוק שעוני הספורט מורכב בעיקר מגרמין, סונטו ופולאר. חברת גרמין היא היחידה מבין החברות האלו המציעה גם תמיכה בעברית, מה שהופך את המוצר שלה לרלוונטי לאלו המעוניינים להמשיך להיות מעודכנים בהתראות מהסמארטפון ישירות בפרק כף היד.

Screenshot (36)

ה-vivoactive 3 Music הוא השעון הזול מבין הדגמים שהושקו (1,500 שקל) על ידי היבואן הרשמי רונלייט. תוספת המוזיקה מאפשרת לאחסן כ-500 שירים על המכשיר ולהתחבר בשלב זה לאפליקציות מוזיקה לא רלוונטיות: iHeartRadio, KKBOX, AWA Music. גרמין תעלה בעתיד הקרוב את אפליקציית Deezer ואז יהיה ניתן להוריד פלייליסטים, להתחבר עם אוזניות בלוטות’ לשעון ולהתחיל לרוץ בלי סמארטפון. בשלב זה ניתן להוריד שירים ישירות מהמחשב לשעון.

ה-vivoactive 3 Music כולל התקן GPS, חיישן מדידת דופק ותצוגת Chroma הדולקת באופן קבוע וניתנת לקריאה באור שמש ישיר. השעון מתאים לשחייה (עד עומק 50 מטר) והוא מגיע עם סוללה לשבוע עבודה במצב שעון או 5 שעות במצב GPS והאזנה למוזיקה.

fenix5x_HR_2004.15

ה-fenix 5X Plus הוא הדגם המוביל של גרמין ומחירו בהתאם (3,870 שקל). הוא כולל כמובן GPS וגם מפות ניתוב טופוגרפיות מובנות, אחסון מוזיקה, תשלום בגרמין Pay שלא רלוונטי לארץ ומד דופק למדידת חמצן בדם על ידי חיישן המותאם לפרק כף היד. השעון מגיע עם מסך 1.2 אינץ’ ומאפשר קריאה באור שמש ישיר.

ה-fenix 5X Plus כולל חיישן Ox Acclimation המשמש למדידת חמצן בדם, ובכך מסייע לשמור על בטיחות בעת הסתגלות לגבהים. בעת טיפוס מאומץ, המשתמש יכול לעצור ולקבל מידע על רמת החמצן בגופו במטרה להעריך עד כמה הוא מתאים לאוויר הדק.

ה-fenix 5X Plus עמיד למים עד לעומק של 100 מטר והסוללה שלו מסוגלת להחזיק עד 20 ימי עבודה במצב שעון או 13 שעות במצב GPS ומוזיקה.

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: