חדשות

שיאומי משיקה שעון חכם – Amazfit Bip

שיאומי ממשיכה להרחיב את מגוון השעונים והצמידים החכמים שלה בארץ. לאחר שהשיקה את ה-Amazfit Pace ב-800 שקל, השיקה בימים האחרונים יבואנית החברה בארץ – המילטון את ה-Amazfit Bip. מדובר בשעון חכם בעלות של 600 שקל, אשר ימכר מחר (ד’ ה-4.7) במכירת בזק במחיר נמוך יותר.

screenshot-43

ה-Amazfit Bip הוא שעון עם מסך מלבני בגודל 1.28 אינץ’ הכולל זכוכית מעט מקומרת (2.5D) מסוג גורילה גלאס. השעון עמיד למים ואבק בתקן IP68, מה שאומר שאין בעיה שהוא ירטב אבל הוא לא מיועד לשחייה. השעון שוקל כ-32 גרם והוא כולל רצועה ברחוב 20 מ”מ.

ל-Amazfit Bip סוללה בקיבולת 200 מיליאמפר/שעה, המסוגלת להחזיק ל-45 ימי עבודה על פי נתוני שיאומי. השעון גם כולל יכולות המתאימות לחובבי הריצה, הוא משלב גישה ללוויני GPS ו-GLONASS וגם חיישן דופק. השעון יודע לנטר את הצעדים, הריצה והשינה של המשתמש.

screenshot-44

הבעיה הגדולה ב-Amazfit Bip, בדומה לדגם ה-Pace, שהוא לא תומך בשלב זה בעברית, מה שלא מאפשר לקרוא התראות המתקבלות מהסמארטפון.

שיאומי נמצאת בגל של השקות מוצרים בישראל, החל ממצלמות אבטחה ומצלמות אקסטרים ועד תיקים, במטרה להציע מגוון מוצרים רחב בעת פתיחת החנות הראשונה שלה בארץ בשבועות הקרובים.

השאר תגובה

%d