חדשות

נטפליקס משיקה הורדה חכמה של תכנים באפליקציה

לפני כשנה וחצי השיקה נטפליקס את האפשרות להוריד תוכניות וסרטים לצפייה ללא חיבור לאינטרנט (אוף ליין) במחשבים (ווינדוס), טאבלטים וסמארטפונים, היום (ג’) משדרגת החברה את השירות עם הורדות חכמות (Smart Downloads) עבור משתמשי אנדרואיד. מעתה לאחר שמסיימים לצפות בפרק שהורד למכשיר, פיצ’ר ההורדות החכמות ימחק אותו ולאחר מכן יוריד באופן אוטומטי את הפרק הבא, במידה ויש עוד פרקים לצפייה.

SMART-DL-PAGE

התכונה החדשה הופכת את אפשרות ההורדה לפשוטה וחכמה יותר, זמינה גם לכאלה שהורידו עונה שלמה של סדרה. במקרה הזה לאחר צפייה בפרק הראשון של העונה פרק זה יימחק וההורדה החכמה תוריד את הפרק הראשון של עונה מספר 2, כל עוד היא זמינה להורדה בנטפליקס.

נטפליקס מאפשרת אופציות נוספות של הורדה ומחיקה, לדוגמא במידה ומנוי הוריד את פרקים 6 עד 9 בסדרה וצפה בפרק 2 ובפרק 5, לאחר הצפייה הם ימחקו ופרקים 10 ו- 11 יורדו למכשיר. 

לכתבת טיפים לשימוש בנטפליקס

בסיום ההורדה יוצג חיווי בסמארטפון כאשר ההורדה מתבצעת ותתקבל התראה כאשר ההורדות יושלמו.

ההורדה החכמה עוזרת להקדיש פחות זמן לניהול ההורדות ועוד זמן צפייה. “ההורדה החכמה” מקבלת את הפרקים הבאים שהורדו ומוחקת את אלה שכבר נצפו.

אז איך זה עובד?

ברגע שמסיימים לצפות בפרק, בפעם הבאה שעוברים ל- Wi-Fi, האפליקציה תמחק אוטומטית את הפרק הזה ותוריד את הפרק הזמין הבא. לאחר השלמת ההורדה ניתן להמשיך לצפות.

ההורדה החכמה מוחקת פרק שנצפה עבור כל פרק שהיא מורידה כך שהיא לא “מבזבזת” שטח אחסון נוסף מעבר למה שכבר הורד. בנוסף, התכונה החדשה אינה צורכת את חבילת הגלישה בסלולר ופועלת רק כאשר מחוברים ל- Wi-Fi.

ניתן בקלות לבטל את התכונה של “הורדה חכמה”. בחלק העליון של אפשרות ההורדות, ישנה אפשרות עריכה בצד שמאל למעלה של המסך. ברגע שלוחצים ניתן לכבות את אפשרות הורדה חכמה. אפשרות זו טובה גם למי שרוצה לשמור על הפרק גם לאחר הצפיה בו.

מנתוני נטפליקס, רוב המנויים משתמשים בשירות באמצעות פלטפורמות מרובות, כולל מסכי טלוויזיה, האתר במחשב ומכשירים סלולריים. כאשר יותר מ -60% מהמנויים משתמשים באפליקציה מדי חודש.

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: