חדשות

נטפליקס מעצבת מחדש את הממשק שלה בטלוויזיות

בפעם הבאה שתכנסו לראות את פאודה או הגשם, יש סיכוי שכבר תגלו את הממשק החדש של נטפליקס בטלוויזיה שלכם. אחד הדברים שעשו את נטפליקס למה שהיא, הוא הממשק הידידותי שלה, המציג את התוכן בצורה ברורה, כך שאפשר להמשיך לצפות ישר בפרק הבא או להעביר את שיר הפתיחה/תקציר הפרקים הקודמים בלחיצת כפתור. עכשיו נטפליקס רוצה לשפר את החוויה הזו.

App_Menu_1

נטפליקס הודיעה היום (ד’), שהיא משנה את ממשק הטלוויזיה שלה למנויי החברה, על מנת שאלו יבלו פחות זמן בגלישה וחיפוש אחר תכנים, ויותר זמן בצפייה בסרטים ובסדרות שהם אוהבים. העיצוב החדש זמין כבר היום בטלוויזיות, אבל הוא כרגע לא באפליקציה בסמארטפונים.

בנטפליקס מספרים שהממשק החדש מבוסס על מחקר קפדני שהיא ביצעה, אשר בדק איך ניתן להקל על מציאת כותרים בטלוויזיה, שבה הניווט קצת יותר קשה, כאשר הצופים מוגבלים רק לכמה לחצנים בשלט-רחוק.

לכתבת טיפים לשימוש בנטפליקס

המטרה בממשק החדש היא להפוך את השימוש בו לאינטואטיבי יותר בכמה דרכים שונות. ראשית, מעתה יהיה קל יותר לחפש ולהציג תוכן חדש שנוסף לשירות. למשל, נטפליקס גילו כי המנויים שלהם לשירות בדרך כלל לא תמיד בטוחים מה הכותר שהם רוצים לצפות בו, אבל הם כן יודעים אם הם רוצים לצפות בפרק קצר בסדרה או צפייה בסרט ארוך. כמו כן, נטפליקס הקלה על גישה לכותרים שנשמרו להצגה במועד מאוחר יותר ברשימה האישית. הממשק עצמו בנוי לא רק כקוביות להצגת התוכן בצורה רוחבית, אלא גם כתפריט צדדי, המאפשר לגשת לקטגוריות נוספות בקלות.

בנטפליקס אומרים כי בחודשים הקרובים היא תציג שיפורים נוספים במוצר שלה.

אתמול השיקה נטפליקס שיפורים בשירות מדידת מהירות הגלישה באינטרנט – Fast.

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: