חדשות

דייסון משיקה שואב אבק אלחוטי V10 ב-2,900 שקל

קטגוריית שואבי האבק האלחוטיים הופכת ליותר ויותר פופולארית, כאשר עוצמת השאיבה של המכשירים האלה לא מהווה חיסרון לעומת הדגמים החוטיים. חברת דייסון השיקה הבוקר (ג’) את דגם הדגל שלה – V10, הכולל מנוע דיגיטלי חדש בעל חיישן מגנטי, המנטר את המיקום המדויק של המנוע ומתאים את עצמו לסביבה בעזרת חיישני הלחץ המותקנים בו. יש לו את האפשרות לחשב מהו המיקום שלו ביחס למדרגות בבית ומהו הפרש הגבהים בין השולחן לרצפה. המידע הזה מאפשר לשואב לבצע התאמות בזמן השאיבה על מנת לספק ביצועים טובים בלחצי אוויר שונים.

20180731_101255
השקת דייסון V10. צילום צחי הופמן

המנוע החדש אפשר לדייסון לשנות את העיצוב של השואב ולייצר זרימת אוויר ישרה בין המנוע למוט השואב. כך זרם האוויר מנותב ישירות לעבר המנוע ומגביר את עוצמת השאיבה. בדייסון גם השתמשו בחומרים עמידים יותר כגון חרס על-מנת לצמצם את ממדי המנוע ולהקטינו בשיעור של 20%. וסתים אקוסטיים המובנים במנוע משפרים את זרימת האוויר ומפחיתים רעשים.  

בדייסון מציינים שעוצמת השאיבה עומדת על מהירות של 125,000 סל”ד והסוללה מאפשרת לשאוב עד 60 דקות. ל-V10 צג דיגיטלי המספק חיווי על הצורך בשטיפת המסנן וריקון המיכל. לשואב החדש מיכל ריקון בעל קיבולת גדולה יותר ב-40% מהדגם הקודם ויש לו מנגנון נוח לריקון בצורה אנכית אל הפח.

20180731_102947
דייסון V10. צילום צחי הופמן

היבואנית הרשמית  ב.נ.ז.כ סחר מציעה שנתיים אחריות ושרות בבית הלקוח. דגם Absolut V10 נמכר ב-3,300 שקל והוא מגיע עם שלוש מברשת חובטות בעלות מנוע עזר פנימי בהנעה ישירה, מברשת פלאפי לרצפות ופרקטים, מברשת חובטת לשטיחים ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה לאיסוף שיער בעלי חיים. בנוסף, אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים.

דגם ה-Animal V10 נמכר ב-2,900 שקל ומגיע עם שתי מברשות חובטות ממונעות, מברשת חובטת בהנעה ישירה לשטיחים, מברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה לאיסוף שיער בעלי חיים, אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים. לשני הדגמים עמדת תליה והטענה לקיר.

לסקירה על שואב האבק האלחוטי Cord Zero A9 של LG

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: