חדשות

נטפליקס – מצב צפייה חדש לטלוויזיות היוקרתיות של סוני

נטפליקס השיקה אתמול (ג’) בלילה את ה- Netflix Calibrated Mode. מדובר במצב כיול חדש, המאפשר לצופה לראות את הסרט בהגדרות תמונה המדמות את כוונות הבמאי המקוריות.

App_Menu_1

מצב הכיול מיועד למסכי הטלוויזיה של חברת סוני. במצב זה הצופה מקבל כיול אוטומטי של הצבעים, התנועות וניגוד דינמי מדויק. הפיצ’ר הזה פותח על ידי מומחי הצבע בנטפליקס ומומחי איכות ומכשירים מחברת סוני פיקצ’ר. היכולת החדשה מגיעה באופן בלעדי לדגמים היקרים של סוני מסדרת Bravia. מדובר בדגם A9F בטכנולוגיית OLED וגם דגם ה-Z9F הפועל בטכנולוגיית LED. הפיצ’ר החדש יהיה זמין בטלוויזיות המדוברות של סוני בלחיצת כפתור דרך ההגדרות.

נטפליקס כבר היום מציעה צפייה ברזולוציית 4K ותמיכה בתקני ה-HDR המשפרים את טווח הצבעים המוצג, לצד תמיכה בתקן האודיו המתקדם דולבי אטמוס, כך שחוויית הצפייה אצל צרכנים המחזיקים את הציוד המתאים הופכת למהנה מאוד. את מצב הכיול מתארים בנטפליקס ככזה היודע להציג בצורה ברורה יותר פרטים הפחות מורגשים בדרך כלל. הפיצ’ר החדש תומך בכל סוג של תוכן בנטפליקס ולא רק ב-4K ו-HDR, כולל תוכניות טלוויזיה, סדרות, סרטים ודוקו.

הצגת מצב הכיול החדש, מגיע לצד חידושים נוספים שנטפליקס השיקה בשבועות האחרונים: ממשק חדש, התאמת אייקוני הפרופיל האישיים והורדה חכמה של תכנים באפליקציה.

 

3 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: