חדשות

עכשיו גם לפלנטרוניקס יש אוזניות טרולי וויירלס לספורט – BackBeat FIT 3100

אנחנו אוהבים מאוד אוזניות מסוג טרולי וויירלס (אוזניות ללא שום חוט המחבר בינהן) עבור פעילויות ספורט. רוב החברות כבר מוכרות את הדגמים שלהם בישראל, למשל, ה-RUN של ג’ייברד וה-Elite Sport של ג’ברה. עכשיו גם לפלנטרוניקס יש דגם המיועד לחובבי ריצה, אופניים ומכון כושר. דגם ה-BackBeat FIT 3100 כמובן שלא כולל חוטים, כאשר הוא כולל משהו שעדיין לא ראינו באוזניות טרולי וויירלס אחרות, העיצוב עצמו כולל קשת היושבת מסביב לאוזן, כך שהאחיזה אמורה להיות מוצלחת (למרות שלא נתקלנו בבעיות עם אוזניות אחרות). כמובן שה-3100 גם כוללות סנפירים במתאמי הסיליקון לאחיזה אפילו טובה יותר.

screenshot-88

פלנטרוניקס מתגאה ביכולת להיות מודע לסביבה החיצונית בזמן הפעילות הגופנית. Always Aware הם מתאמי סיליקון המאפשרים להיות מודע לכל מה שקורה בפארק או בכביש, מבלי לאטום את עצמנו לחלוטין. כמובן שה-3100 עמידות לרטיבות וזיעה בתקן IP57. האוזניות מגיעות בתקן בלוטות’ 5.0.

ה-3100 כוללות תמיכה באפליקציית My Tap המאפשרת להגדיר פקודות בלחיצת כפתור על האוזניות, לשלוט בנגן מוזיקה וגם להגדיר טיימר עבור הריצה עצמה.

מחפשים אוזניות ספורט? לכל הסקירות

מבחינת סוללה, ה-3100 מציעות זמן עבודה מוצלח של 5 שעות ועוד 10 שעות נוספות בזכות נרתיק הנשיאה המשמש גם כסוללה ניידת.

ה-BackBeat Fit 3100 נמכרות באתר האמריקאי של החברה ב-150 דולר (ללא מיסים מקומיים), כאשר בארץ המחיר עדיין לא נקבע אבל הן צפויות להגיע לישראל עד סוף החודש.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: