רמקולים

סקירה: לוג’יטק MX Sound – רמקולים מעוצבים ואלחוטיים למחשב

רובנו עובדים עם לפטופ בתור המחשב האישי שלנו. יש המון יתרונות לעבודה מהסוג הזה, המתבטאת ברובה ביכולת לקחת את המחשב לכל מקום, אבל מה שמפריע מעט לחוויה הזו היא הסאונד. הרמקולים של הלפטופ ברוב המקרים בינוניים ומטה. רמקולים חיצוניים הם כמובן לא דבר חדש וגם רמקולי בלוטות’ לא בדיוק הגיעו אתמול לשוק. מה שכן מעניין הם הרמקולים MX Sound מבית לוג’יטק, הרוצים לפנות לקהל שיושב לראות סרטים מול המחשב שלו או להקשיב למוזיקה בזמן העבודה, אבל לא מעוניין באוזניות. מין הסתם, מדובר באופציה שמתאימה יותר למי שמחזיק חדר פרטי במשרד או עובד מהבית.

IMG_20180916_171401
עיצוב משלים לעכבר MX Master 2S. צילום צחי הופמן

עיצוב: ה-MX Sound הם רמקולים אלחוטיים המעוצבים בהתאם למוצרים אחרים של לוג’יטק מהשנה האחרונה: מקלדת ה-Craft והעכבר MX Master 2S (לסקירה עליו). הרמקולים מגיעים במבנה מעוגל עם שתי יחידות גדולות, אליהן מוצמדות שתי יחידות קטנות עבור הבאס. הרמקולים מגיעים בצבע אפור כהה עם בד המשלים את המראה הנקי שלהם.

כפתורים: ל-MX Sound יש כפתורי מגע המתגלים כאשר מקרבים את היד לרמקול הימני. הכפתורים זכו לעיצוב מיוחד, הם בעצם כפתורים המוצגים באמצעות התאורה האחורית שלהם על גבי הבד של הרמקול. מה ששומר על מראה נקי. הכפתורים לא מאפשרים מעבר בין השירים או עצירה/ניגון, אלא רק שליטה בעוצמת הסאונד.

סאונד: עבור המחיר שה-MX Sound נמכרים, הם מצליחים לספק צליל חזק עם רמת פירוט טובה, עמוק ונקי כאשר הבאס מורגש אבל לא יותר מדי (אין כאן סאב וופר).

ה-MX Sound מציעים גם פתרון מוצלח בחיבור שני מכשירים בו זמנית: לפטופ וסמארטפון. ניתן לצפות בסרט במחשב, לעצור אותו ולהתחיל להקשיב באופן מיידי לשירים מהסמארטפון. זה עובד חלק, בלי שום השהייה ובלי הפרעות בסאונד.

Low_Resolution_JPG-MX SOUND Back

חיבוריות: הרמקולים מתחברים בתקשורת בלוטות’ (4.1) ללפטופ, שזה יתרון גדול מבחינת ניקיון של החוטים על גבי שולחן העבודה. בנוסף, ניתן לחבר אותם בו זמנית גם לסמארטפון. מלבד בלוטות’, כמובן שיש כאן אופציה לחיבור קווי עם 2 כניסות 3.5 מ”מ עבור המחשב ו-AUX ויש גם חיבור של אוזניות.

לסקירות רמקולים נוספות

מחיר: 590 שקל

בשורה התחתונה, ה-MX Sound הם רמקולים מעוצבים, המשלימים את חווית האבזור של לוג’יטק (עכבר ומקלדת). הם נותנים פתרון מוצלח למי שחיפש רמקולים אלחוטיים למחשב שלו וגם מעוניין להיות מחובר בו זמנית לסמארטפון.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: