חדשות

התוכניות והסרטים החדשים באוקטובר בנטפליקס

החגים אומנם אוטוטו נגמרים והזמן הפנוי שלנו יצטמצם בקרוב, אבל בנטפליקס מחממים מנועים עם התכנים החדשים שיעלו לשירות בחודש אוקטובר.

Operation Finale/מבצע פינאלה ב-3.10 – בשנת 1960 יצאו מרגלים ישראלים למבצע נועז ללכידתו של פושע המלחמה הנאצי הידוע לשמצה, אדולף אייכמן ולהבאתו לדין. מבוסס על אירועים אמיתיים.

Big Mouth: Season 2/פה גדול: עונה 2 ב-5.10 – תאוות הגוף וחרדת הנעורים שוב מציפות את ניק, אנדרו וחבריהם, שמתאהבים, מסתבכים עם מכשף הבושה ומעשנים חשיש בפעם הראשונה.

Little Things: Season 2/דברים קטנים: עונה 2  ב- 5.10 – הקשר בין קאביה ודרוב מתפתח – שיחות על העתיד, ביקורים של המשפחה והחברים.

Super Monsters Save Halloween/מפלצות העל מצילות את האלווין ב-5.10 –  מפלצות העל מפעילות את הכוחות שלהן כדי לשכנע את השכנים להיכנס לאווירת חג המולד, וגם עוזרות לחבר להתגבר על פחדיו.

22 July/ה-22 ביולי​ ב-10.10 –  הסיפור על צמד פיגועים מחריד בנורווגיה, בו מחבל השתלט על אי בו נמצאו נערים רבים.

Making a Murderer: Part 2/להפוך אדם לרוצח: חלק 2 ב-19.10 –  הודות לחשיפה ולתמיכה שזכו להן בעקבות שחרורו של הסרט “להפוך אדם לרוצח”, סטיבן אייברי וברנדון דסי ממשיכים להילחם למען זיכויים.

Marvel’s Daredevil: Season 3: דרדוויל: עונה 3 ב-19.10 – וילסון פיסק משתחרר מהכלא וחוזר להשחית את הלס קיצ’ן. מאט מרדוק, חבוט ומובס, צריך לקום מתוך ההריסות ולגייס שוב את כוחותיו.

ADAM SANDLER 100% FRESH/אדם סנדלר: 100% טרי ב-23.10 – אדם סנדלר יוצא שוב לדרכים ומשתף את הקהל בהרהורים הקומיים-מוזיקליים שלו – במועדוני סטנד-אפ, באולמות גדולים וגם בתחנת רכבת תחתית שלא ידעה מה מחכה לה.

Chilling Adventures of Sabrina/הרפתקאותיה המצמררות של סברינה ב-26.10  – לקראת יום הולדתה ה-16, סברינה צריכה לבחור בין עולם המכשפות של משפחתה לבין העולם האנושי של חבריה. מבוסס על הקומיקס “ארצ’י”.

 

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: