חדשות

סטינג TV משתדרגת: צפיית בינג’ אוטומטית ושירות פרק הבא

שירות הטלוויזיה סטינג TV הודיע על שדרוגים חדשים במוצר שלו. משתמשי השירות יוכלו החל מהיום לצפות בינג’ בסדרה האהובה עליהם. ב-30 השניות האחרונות של כל פרק, תעלה הודעה בצידו הימני של המסך, אם המשתמש לא יבצע אף פעולה, הפרק הבא יחל באופן אוטומטי. לחיצה על כפתור OK תעביר ישר לפרק הבא.

because_you_like_action

עוד שדרוג עבורי חובבי הבינג’ הוא Next Episode – הפרק שזמין בסדרה שבה צופים ימתין ללקוחות בשורת משך הצפייה. סטינג TV גם שדרגה את תצוגת הערוצים, באמצעות הוספת שורת עשרת הערוצים שנצפו וחולקה של הערוצים לפי ז’אנרים. הערוץ האחרון הנצפה יופיע תמיד בתחילת השורה.

bing_16sec

סטינג TV מציעה המלצות אישיות המחלוקות למספר קטגוריות: הכי נצפים – המלצות על התכנים הנצפים ביותר, בגלל שאהבת – המלצות אישיות שיופיעו בגלל שאהבת ז’אנר מסוים ובגלל שצפית – המלצות אישיות שיופיעו בגלל שצפית בסרט מסוים.

גם אופציית החיפוש השתדרגה והיא מציעה אפשרות חיפוש בטקסט חופשי והצגת תוצאות החיפוש לפי: תכני VOD, הקלטות וערוצים. בקטגוריית ההקלטות ישנה עכשיו חלוקה בין סדרות, סרטים ותוכניות תחת הקטגוריות, סדרות שהקלטתי, סרטים שהקלטתי ותוכניות שהקלטתי. לדוגמא, הצגה של הפרקים שהוקלטו בסדרה מסוימת תחת דף סדרה אחד בסדרות שהקלטתי.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: