חדשות

התוכניות והסרטים החדשים בנובמבר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה היום מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר.

HOC_601_Unit_00161r
בית הקלפים: עונה 6

בית הקלפים: עונה 6/House Of Cards ב-3.11 –  זהו שחר של יום חדש. עכשיו, כשפרנק כבר מחוץ לתמונה, קלייר אנדרווד נכנסת לתפקידה החדש כנשיאה הראשונה של ארצות הברית.

ווסטסייד/Westside ב-9.11 –  בסדרת ריאליטי אישית וחושפנית מאוד, תשעה מוזיקאים מתוסכלים מנסים להעלות מופע הוליוודי ומספרים על כל הריגושים והנפילות שבדרך.

סופר דראג/Super Drags ב-9.11 –  שלושה חברים הומוסקסואלים מנהלים חיים כפולים: ביום הם עובדים בחנות גדולה, ובלילה הם נלחמים בפשע כמלכות דראג שהן גיבורות-על לכל דבר.

החוטאת: עונה 2/The Sinner ב-9.11 –  הבלש הארי אמברוז חוזר לעיר הולדתו ניו יורק כדי לחקור רצח כפול מצמרר שבו החשוד הוא בן 13.

מדליית כבוד/Medal Of Honor ב-9.11 –  דוקו-דרמה מרגשת, המגוללת את סיפוריהם של חיילים אמריקאים שזכו בעיטור מדליית הכבוד על הגבורה שהפגינו בעת שירותם בעיראק, באפגניסטן, בווייטנאם ועוד.

NARCOS_MEX_102_Unit_00574R
נרקוס: מקסיקו

נרקוס: מקסיקו/Narcos: Mexico ב- 16.11 –  הסדרה עוקבת אחר עלייתו של קרטל גוודלחרה ואחר סוכן די-אי-איי אמריקאי שמתוודע לסכנה הכרוכה במרדף אחרי סוחרי סמים במקסיקו.

השולחן האחרון/The Final Table ב-20.11 –  צוותים של שפים מכינים מנות מפורסמות מארצות שונות בניסיון להרשים כמה מהשופטים הקולינריים התובעניים בעולם.

"Labor Day"
ריברדייל: עונה 3

ריברדייל: עונה 3/Riverdale – פרק חדש מדי שבוע –  הסכסוכים הפוליטיים הותירו את ריברדייל קרועה ומפולגת. בינתיים, ארצ’י מתכונן למאבק של חייו.

שושלת: עונה 2/Dynasty – פרק חדש מדי שבוע –  לאחר השריפה הנוראה שהחריבה את ביתם, בני משפחת קרינגטון מפנים את ההריסות כדי להתחיל לבנות מחדש את השושלת ולשקם את גדולתם.

סרטים

לקראת החג/The Holiday Calendar ב-2.11 – צלמת שתקועה בעבודה משמימה מקבלת בירושה לוח שנה עתיק, שמנבא את העתיד ומכוון אותה אל האהבה.

מלחמתו של רוברט דה ברוס/Outlaw King ב-9.11 –  דרמה תקופתית על מאבקו של מלך סקוטלנד רוברט דה ברוס לזכות מחדש בשלטון לאחר שמלך אנגליה הכריז עליו כפושע.

חשבון חסום/Cam ב-16.11 – נערת מצלמה פופולרית מנסה לאתר מתחזה מסתורית שהשתלטה על החשבון שלה ולתבוע לעצמה מחדש את הבעלות על זהותה.

להציל את חג המולד/The Christmas Chronicles ב-22.11 – שני אחים חוברים לסנטה קלאוס ויוצאים להרפתקת חג שממריאה לשחקים. קלאסיקת חג מולד חדשה מהיוצרים של “הארי פוטר” ו”שכחו אותי בבית”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

השאר תגובה

%d