חדשות

התוכניות והסרטים החדשים בפברואר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש פברואר.

Nightflyers/נייטפלייר ב-1.2 – סדרה המבוססת על נובלה של ג’ורג’ ר. ר. מרטין ומגוללת את סיפורם של שמונה מדענים ואדם בעל יכולות טלפתיות, שיוצאים למשימה נועזת שמטרתה ליצור קשר עם חייזרים.

Russian Doll/בובה רוסית ב-1.2 – נדיה לכודה בלולאת זמן סוריאליסיטית: היא מתה וחיה מחדש את יום הולדתה ה-36 פעם אחר פעם. החוויה המוזרה מאלצת אותה להתמודד עם שאלות של חיים ומוות.

Bordertown: עונה 2 ב- 2.2 – קארי סוריונן ושותפתו לנה מנסים לפענח מקרי רצח ופשעים אחרים המקושרים לגורמים ברוסיה, במסגרת חקירה מטלטלת שמעוררת שדים מהעבר.

The Umbrella Academy/אקדמיית המטרייה ב-15.2 –  משפחה לא מתפקדת של גיבורי-על מתאחדת כדי לפתור את התעלומה שאופפת את מות אביהם ואת האיום באפוקליפסה.

unnamed
אקדמיית המטרייה

Suburra/סובורה: עונה 2 ב-22.2 – המאבק על אדמה, כסף וכוח מחריף, והעבריינים העולים אאורליאנו, ספדינו וללה זוממים להשתלט על עולם הפשע של רומא.

דוקמנטרי

ReMastered: The Two Killings of Sam Cooke/רימאסטרד: שתי הרציחות של סם קוק ב-8.2 – תחקיר הבוחן את מותו של אייקון מוזיקת הנשמה סם קוק ביריית אקדח – אירוע שהשתיק את אחד הקולות החיוניים בתנועה לזכויות האזרח בארה”ב של שנות החמישים והשישים.

Larry Charles’ Dangerous World of Comedy/לארי צ’ארלס: עולמה המסוכן של הקומדיה ב-15.2 – התסריטאי הקומי והבמאי לארי צ’ארלס מטייל ברחבי העולם ומחפש הומור במקומות הכי מוזרים, בלתי צפויים ומסוכנים.

Chef’s Table: Volume 6/שולחן השף: חלק 6 ב-22.2 – חלק שישי בסדרה שהייתה מועמדת לפרס האמי, המתעדת כוכבי-על קולינריים ברחבי העולם שרוקחים מנות פורצות דרך וקינוחים מסעירים ומגדירים מחדש את המונח “גורמה”.

chef
שולחן השף: חלק 6

נטפליקס מעכשיו גם באינסטגרם

סרטי מקור של נטפליקס

Velvet Buzzsaw/מסור חשמלי מקטיפה ב-1.2 – ציורים של אומן שוליים שהלך לעולמו כובשים את עולם האומנות בסערה. האם רוחו הזועמת של האומן המנוח רודפת את היצירות הנועזות והמטרידות?

High Flying Bird/ציפור בשחקים ב-8.2 – כשהלקוח ה”רוקי” שלו נותר ללא עבודה בעקבות השבתה באן בי איי, סוכן ספורטאים מחליט להציל את הקריירות של שניהם ולצאת נגד בעלי הקבוצה.

Firebrand/האש שבלב ב-22.2 – סיפור מהחיים על העליות והמורדות במערכות היחסים של ימינו.

The Photographer of Mauthausen/הצלם של מאוטהאוזן ב-22.2 – אסיר במאוטהאוזן מנצל את תפקידו המשרדי וגונב נגטיבים של תמונות המתעדות את מעשי הזוועה שהתחוללו במחנה הריכוז. מבוסס על סיפור אמיתי.

unnamed (1)
כמה רומנטי

Isn’t It Romantic/כמה רומנטי ב-28.2 – אדריכלית שלא מאמינה ברומנטיקה מתעוררת בעולם של קומדיות רומנטיות שבו הכול מושלם באופן מוזר.

התוכניות בפברואר ב-yes וסטינג TV

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

בואו תראו תמונות של גאדג’טים באינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: