כללי

משתמשי אייפון יכולים להתחיל להוריד חכם מנטפליקס

סוף כל סוף משתמשי אייפון ואייפד יכולים ליהנות משירות ההורדות החכמות (Smart Downloads) בנטפליקס. היכולת הזאת הושקה כבר לפני כחצי שנה במכשירי אנדרואיד ועכשיו היא מגיעה גם למערכת ההפעלה iOS. מעתה לאחר שמסיימים לצפות בפרק שהורד למכשיר, פיצ’ר ההורדות החכמות ימחק אותו ולאחר מכן יוריד באופן אוטומטי את הפרק הבא, במידה ויש עוד פרקים לצפייה. מדובר בעצם בפיצ’ר משלים להורדה ללא חיבור לאינטרנט (אוף ליין) של פרקים, הקיימת גם במחשבי ווינדוס, מלבד סמארטפוני וטאבלטי אנדרואיד.

netflix2

התכונה החדשה הופכת את אפשרות ההורדה לפשוטה וחכמה יותר, זמינה גם לכאלה שהורידו עונה שלמה של סדרה. במקרה הזה לאחר צפייה בפרק הראשון של העונה, פרק זה יימחק וההורדה החכמה תוריד את הפרק הראשון של עונה מספר 2, כל עוד היא זמינה להורדה בנטפליקס. נטפליקס מאפשרת אופציות נוספות של הורדה ומחיקה, לדוגמא במידה ומנוי הוריד את פרקים 6 עד 9 בסדרה וצפה בפרק 2 ובפרק 5, לאחר הצפייה הם ימחקו ופרקים 10 ו- 11 יורדו למכשיר.

לכתבת טיפים לשימוש בנטפליקס

ההורדה החכמה אינה צורכת את חבילת הגלישה בסלולר ופועלת רק כאשר מחוברים ל- Wi-Fi. ברגע שנכנסים לאזור Wi-Fi, האפליקציה תמחק אוטומטית את הפרק שנצפה ותוריד את הפרק הזמין הבא, כך שלא יתבזבז שטח אחסון במכשיר. לאחר השלמת ההורדה ניתן להמשיך לצפות. בסיום ההורדה יוצג חיווי בסמארטפון.

התוכניות בפברואר בהוט

התוכניות בפברואר בפרטנר TV

התוכניות בפברואר בנטפליקס

התוכניות בפברואר ב-yes וסטינג TV

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

בואו תראו תמונות של גאדג’טים באינסטגרם

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: