כללי

התוכניות החדשות במרץ ב-yes וסטינג TV

yes וסטינג TV עדכנו מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו בשירות שלהן במהלך חודש מרץ.

yes וסטינג TV עדכנו מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו בשירות שלהן במהלך חודש מרץ.

got_s8_firstlook_01
ערוץ משחקי הכס חוזר

ערוץ משחקי הכס חוזר – הערוץ הייעודי ישדר מדי ערב את כל פרקי הסדרה, ויביא את כל הסיפורים שמאחורי הקלעים, ראיונות, קטעי פרשנות וטריוויות. הערוץ מאפשר לאוהדים וצופים חדשים ליהנות מחוויה ייחודית לקראת עליית העונה החדשה ואחרונה של הסדרה. הערוץ ישדר באפיק 19 החל מה-17.3 ועד למועד עליית הפרק הראשון של העונה השמינית ב-15.4, שישודר ב-yes במקביל לשידור בארה”ב.

הטובות לקרב: עונה 3 – The Good Fight – הדרמה המשפטית והפוליטית, הספין אוף המדובר של “האישה הטובה”, מבית היוצר של רוברט ומישל קינג, חוזרת בעונה חדשה שתמשיך לעסוק בנושאים חברתיים כמו הטרדות מיניות, גזע ובמצב הפוליטי בארה”ב. יוצרי הסדרה מנסים לעקוב קרוב ככל האפשר אחרי האירועים בזמן אמת ומוכנים לשינויים שיכולים להתרחש בין זמן הצילומים לשידור, אם רוברט מולר ישחרר את פרטי חקירתו על התנהלות הנשיא המכהן, או אם יחל תהליך הדחה מפתיע, לפני שידור הפרקים. ימי ראשון ב- 22:00 החל מה-17.3 ב- yes EDGE ומה-15.3 ב-yes VOD.

bil-s04-cast5-087i
מילארדרים: עונה 4

מילארדרים: עונה 4 – Billions – עונה חדשה של הדרמה המורכבת העוסקת ביחסי הכוחות הפוליטיים בעולם ההון ופיננסים של ניו יורק. ימי שני ב- 04:00 וב- 22:50 החל מה-18.3 ב- yes EDGE וב-yes VOD.

המירוץ לדראג של רו פול: עונה 11 – Rupaul`s Drag Race – עונה חדשה התשודר במקביל לשידור בארה”ב, מציבה 14 משתתפות חדשות, מלכות דראג שיתחרו על תואר סופרסטארית הדראג של השנה ועל פרס של 100 אלף דולר. הן יגלו שמתחרה נוספת עומדת בדרכן אל הפרס – חביבת הקהל והמודחת הראשונה של עונה 10 מיס ואנג’י, שנאום הפרידה המדבק שלה הפך לויראלי. אל הבנות בחדר העבודה תצטרף בפרק הפתיחה אורחת מיוחדת: מיילי סיירוס, שתשמש כשופטת אורחת באתגר הראשון. מה-29.2, ימי שישי ב- 05:00 ב- yes DRAMA, ב- yes VOD  וב- STING TV.

דברים טובים: עונה 3 – Better Things –  סאם, שחקנית חד הורית המגדלת את שלוש בנותיה לבדה, ומתמודדת עם גיל ההתבגרות המוקדם שפוקד אותן, תוך קשיי הפרנסה, מציאת עבודה וטיפול באימה הסנילית. ימי רביעי ב- 22:45, החל מה- 13.3 ב- yes EDGE וב-yes VOD.

לות’ר: עונה 5 – Luther – כשמהצללים האפלים של לונדון יוצא סיוט חדש, הבלש ג’ון לות’ר יתעמת שוב עם השחיתות האנושית, אבל אפילו כשהחקירה תיקח אותו קרוב מתמיד אל הטבע האמיתי של הרוע, לות’ר המסוייג יצטרך להתעמת פעם נוספת עם הרוחות מעברו. ימי ראשון ב- 22:45, החל מה- 31.3 ב- yes EDGE וב-yes LONDON.

nbh-s01-key-h-standard-template-ci
חדשים בשכונה

חדשים בשכונה – The Neighborhood – קומדיה חדשה בכיכובם של מקס גרינפילד (“הבחורה החדשה”) וסדריק דה אינטרטיינר, על מה שקורה כשהבחור הכי חברותי עובר לגור עם משפחתו בשכונה בלוס אנג’לס שבה לא כולם נראים כמוהו או מעריכים את החברותיות שלו. מה-16.3 ימי שבת ב- 21:15 ב- yes Comedy , ב-yes VOD וב- STING TV.

trp2_1920x1080_fm1_kawt
לכודים: עונה 2

לכודים: עונה 2 – Trapped – דרמת המסתורין האיסלנדית מהבמאי בלטזאר קורמקור ( “אוורסט”), בעלת מראה קולנועי ואיכויות הפקה מרשימות, חוזרת בעונה חדשה.  ימי חמישי ב- 22:50, החל מה- 7.3 ב- yes EDGE וב- yes VOD.

ג’ין הבתולה: עונה 5 – Jane The Virgin  – עונה חדשה ואחרונה לדרמה הקומית בכיכובה של זוכת גלובוס הזהב ג’ינה רודריגס ונציגתנו בהוליווד יעל גרובגלס.  החל מה- 28.3 ב- yes VOD וב- STING TV.

goodtrouble_y1_mktgart_horizontal_notunein
צרות טובות

צרות טובות – Good Trouble  – הספין אוף לדרמה “משפחת פוסטר” שהסתיימה בשנה שעברה, ילווה את קאלי אדמס פוסטר (מיה מיטשל) ומריאנה אדמס פוסטר (סיירה רמירז), שנים מספר לאחר התקופה של סדרת האם, כשהן עוברות לשלב הבא בחייהן הצעירים, ועוברות למתחם מגורים משותף, חיות ועובדות בלוס אנג’לס. השתיים אוספות סביבן קבוצה של חברים וחברות, משפחתן החדשה בעיר הגדולה, רק שהפעם זו המשפחה שהן בחרו לעצמן, להיות סביבן ולתמוך בהן. הסדרה חודשה כבר לעונה שניה. מה- 3.3, ימי ראשון ב- 21:15 ב- yes DRAMA, ב- yes VOD וב- STING TV.

ויקטוריה: עונה 3 – Victoria  – הסדרה בכיכובה של ג’נה קולמן  (“דוקטור הו”) המגלמת את המלכה ויקטוריה בצעירותה. נערה קטנטונת שהפכה בין לילה למלכה ובסופו של דבר לאישה הכי חזקה בעולם. אל העונה החדשה חוזר גם טום הודג’ס המגלם את הנסיך אלברט וביחד הם עומדים מול אתגרים חדשים מבית ומחוץ. החל מה- 20.3 ב- yes LONDON וב- STING TV.

נשים על הקצה – Women On The Verge – העיתונאית לורנה מרטין והשחקנית שרון הורגן הפכו את זיכרונותיה של מרטין מימי הטיפול הפסיכולוגי לקומדיה שחורה אבל כיפית ונטולת גבולות, העוסקת בשלוש נשים בשנות ה-30 שלהן, המנסות למצוא את האחד ולהקים משפחה, יחד עם כל הבלגאן שהתקופה הזו בחיים מביאה איתה. ימי ראשון ב- 22:50 החל מה- 10.3 ב- yes EDGE וב-yes LONDON.

התוכניות בפברואר בפרטנר TV

התוכניות בפברואר בנטפליקס

התוכניות בפברואר בהוט וב-Next TV

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

בואו תראו תמונות של גאדג’טים באינסטגרם

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: