חדשות

שיאומי החלה במכירת ערכת בית חכם – Mi Smart Sensor Set ב-400 שקל

שיאומי החלה במכירת ערכת הבית החכם שלה - Mi Smart Sensor Set. זאת תאפשר לכם לשלוט בתאורה ולקבל התראה שהדלת נפתחת

תחום הבתים החכמים הוא אחד החמים בתעשיית הטכנולוגיה, כאשר חברות רבות רוצות להיות הראשונות שיכנסו לבתי המשתמשים. הבעיה ברוב המקרים, שהמחירים של החיישנים ושאר האביזרים נמכרים במחירים יקרים, שקורצים רק לקהל המוכן להשקיע את סכומי הכסף האלו. כדרכה של שיאומי, היא מוצאת דרך להביא את אותם מוצרים, במחירים נוחים בהרבה. יבואנית שיאומי בישראל – קבוצת המילטון, החלה במכירת ערכת הבית החכם שלה – Mi Smart Sensor Set.

sensor-3

 

Mi Smart Sensor Set: חיישן תנועה וחיישן לדלת והחלון

הערכה של שיאומי כוללת רכזת שליטה (Hub) המתחברת ל-WiFi, חיישני חלון ודלת. בנוסף, מצורף חיישן תנועה עם זווית גילוי של 170 מעלות ומרחק גילוי של 7 מטר. חיישן התנועה מסוגל להפעיל מוצרים חכמים אחרים כאשר חולפים על פניו, בעוד חיישני החלון והדלת מסוגלים להפעיל למשל את האור. בערכה גם מצורף מפסק אלחוטי השולט מוצרים חכמים אחרים, כמו תאורה ומטהרי אוויר. כל המוצרים מקושרים ל-Hub באמצעות פרוטוקול התקשורת האלחוטי Zigbee (זה שפיליפס משתמשת בו בנורות החכמות שלה).

sensor-5

באמצעות ה-Mi Smart Sensor Set ניתן להתחבר למוצרים אחרים של שיאומי, למשל, מצלמות האבטחה שלה, מנורות ונורות, מד טמפרטורה ומטהר האוויר. כך שעל הכל ניתן לשלוט באמצעות האפליקציה – Mi Home וגם לבצע תסריטים שונים, למשל, כאשר החלון נפתח, מטהר האוויר נכבה או כאשר הדלת פתוחה יותר מדקה, תופעל האזעקה. עוד דוגמא, במקרה שגלאי התנועה מזהה תנועה, תופעל מנורה מסוימת.  במקרה שבוחרים באזעקה, ניתן לבחור איזה צליל היא תשמיע (העלאת רינגטונים בצורה עצמאית).

מחיר ערכת ה-Mi Smart Sensor Set הוא 400 שקל.

לסקירה על השיאומי Mi MIX 3

שיאומי משיקה את ה-Redmi Note 7 בארץ

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

בואו תראו תמונות של גאדג’טים באינסטגרם

השאר תגובה

%d