חדשות

סינמה סיטי משיקה מסך קולנוע של סמסונג בטכנולוגיית LED

מסך הקולנוע הראשון בארץ בטכנולוגיית LED הושק היום בארץ בסינמה סיטי גלילות. למה עדיף לכם ללכת לצפות בו בסרט? כל הפרטים בפנים

כל מי שביקר בבתי הקולנוע, בוודאי הרגיש שאיכות התמונה כבר לא מפילה אותו מהכסא (פרט אולי לחוויית ה-IMAX). הפתרון לאיכות התמונה המיושנת, מגיע באמצעות טכנולוגיה של סמסונג הנקראת Onyx והיא מציעה לבתי הקולנוע לשדרג את המוצר שהם מציעים לצופים. בגדול, הם נפטרים משיטת ההקרנה המסורתית של מקרן ועוברים למסך LED ענקי.

מסך Onyx. סינמה סיטי גלילות. קרדיט צילום- רפי דלויה (Large)
אולם הקולנוע של הסינמה סיטי גלילות. צילום רפי דלויה

מסך ה-Onyx הראשון שהותקן בארץ הוא בסינמה סיטי בגלילות. שמו המלא הוא סמסונג Onyx 4K LED Theater. זהו המסך ה-38 בעולם שמותקן בבית קולנוע וזאת במסגרת השקה עולמית שעורכת סמסונג. עבור התקנת המסך הגיעו לארץ צוות מומחים מקוריאה ואנגליה, אשר עבדו במשך 3 שבועות על התקנתו. המסך מורכב מ-96 יחידות LED שונות, לצד מערכת סאונד מבית JBL (השייכת לסמסונג). המערכת הזאת מספקת סאונד טוב יותר באזורים רחבים יותר באולם. לב מערכת ה-JBL Professional Sculpted Surround Sound System הינו מערכת מחשב בעלת מעבדי סאונד המכוונים לכל מושב בקולנוע, וכך מאפשרים לצופים לקבל סאונד זהה, ללא קשר למיקומם הפיזי באולם.

pc_samsung_onyx_02

מסך ה-Onyx מציע את היתרונות המוכרים של מסכי ה-LED: צבעים ריאליסטיים וצבע שחור עמוק. התמונה גם לא סובלת מעיוותים הקיימים במסכי קולנוע סטנדרטיים. רזולוציית המסך היא 4K. סמסונג מקבילה את איכות הצפייה לזאת שמקבלים בסדרת הטלוויזיות QLED שלה. מסך ה-Onyx גם אינו מושפע מהאור בסביבה והוא גם מציע טווח דינמי (HDR) המספק רמת בהירות גבוהה פי 10 מהסטנדרט. אולמות הקולנוע בהן מותקן ה-Onyx זוכים לעיצוב מחדש, המאפשר להכניס עוד מושבים, כי אין צורך להתחשב בחדר המקרין או באולמת האור היוצאת מהמקרן (יותר לא תראו צל של אנשים על המסך).

הבשורה הצרכנית מלבד איכות התמונה במסכי ה-Onyx היא המחיר, הוא זהה לזה של כרטיס קולנוע רגיל (40 עד 43 שקל). האולם יהיה פתוח לצפייה החל מיום שישי הקרוב עם הסרט לגו החדש.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: