כללי

סקירה: אפליקציית סטינג TV באפל TV

לפני מספר חודשים השיקה סטינג TV את האפליקציה שלה לאפל TV. האם המעבר מאנדרואיד TV עשה לה טוב? הנה הסקירה המלאה

בחודש מרץ האחרון הגיעה אפליקציית סטינג TV לסטרימרים מבית אפל – אפל TV. הרבה אנשים חיכו שסטינג סוף כל סוף תעשה את המהלך ותאפשר גם למשתמשי אפל TV ליהנות מהשירות שלה. מלבד חופש הבחירה של מנוי שירות סטינג TV, לבחור באיזה סטרימר או טלוויזיה חכמה הם יצפו בו, הדבר גם עוזר לאפל TV להיות רלוונטית ליותר צופי טלוויזיה בישראל. אז האם סטינג TV הצליחו לעשות עבודה טובה במעבר מאנדרואיד TV לאפל TV? הנה הסקירה המלאה שלי.

apple_tv_4k_remote_topdown
סטינג TV גם באפל TV

ממשק: הממשק של סטינג TV בגרסת אפל TV נראה מלוטש ויפה יותר מזה הקיים בסטרימר אנדרואיד TV של החברה. למשל, ברקע של כל סדרה מופיעה תמונה עם תצוגה גדולה שלה. האפליקציה עולה יחסית במהירות ונפתחת על התפריט הראשי, כאשר ברקע מוצג אחד מערוצי הטלוויזיה הלינאריים שנצפו. התפריט כולל חלוקה עם תצוגה גדולה לערוצים האחרונים שנצפו, ערוצים ישראליים ואז חלוקה לערוצי הסדרות, הסרטים, הילדים וכו’. ברגע שעוברים לאחד הערוצים לצפייה, ניתן לעצור אותו עבור הליכה לשירותים או מעבר אחורה בזמן. הזמן אליו ניתן לגשת אחורה נקבע מהרגע שהמשתמש הפעיל את האפל TV(מדובר בשמירה זמנית של התוכן). מה שפחות אהבתי, שבשביל להתחיל לצפות בערוץ, צריך לבצע 2 לחיצות. הראשונה בחירת הערוץ והשנייה בתפריט שנפתח על “נגן”.

sting2
הממשק של סטינג TV. צילום צחי הופמן

סטינג TV – הקלטות וצפייה של כשבוע אחורה

יש אופציה להקליט תוכניות ושמירה שלהן בענן, אבל התפריט הזה מבולגן ולא מסדר בשום צורה ברורה את ההקלטות. אם תקליטו סדרה, ההקלטות של הפרקים שלה יוצגו, לצד פרקים מעונות קודמות וסדרות אחרות. סטינג TV הייתה צריך לסדר את התוכן בתיקיות.

אופציה אחרת לצפייה בתוכניות שמשודרות בערוצים לינאריים היא Catch Up. זאת מאפשרת לחזור כמעט שבוע אחורה. הבעיה כאן, שלא תמיד התוכנית מתחילה מהתחלה וצריך להיכנס לסוף התוכנית הקודמת, בשביל להתחיל את התוכנית המתבקשת מהתחלה. זאת בעיה שקיימת הרבה זמן בסטינג TV.

sting3
תפריט הקלטות מבולגן. צילום צחי הופמן

אחד הדברים המרגיזים בחוויית הממשק של סטינג TV באפל TV, היא שהאפליקציה לא תמיד זוכרת את המיקום האחרון של הפרק שנצפה. עזבתם את הפרק באמצע, רוב הסיכויים שתצטרכו לחפש מחדש את המיקום בו הייתם. לסטינג TV יש תת תפריט בממשק, למשל, בקטגוריית הסדרות הנקרא “המשך צפייה”. זה אמור להציג את הפרקים האחרונים שאתם נמצאים בהם באמצע, כך שתוכלו להמשיך לצפות בקלות. רעיון טוב, אבל הוא רוב הזמן לא עובד.

IMG_20190531_160823
תפריט המשך צפייה. רעיון טוב אבל לא תמיד עובד. צילום צחי הופמן

סטינג TV – צפייה אוטומטית בפרק הבא לא פעילה

עוד חיסרון בממשק באפל TV הוא צפייה אוטומטית בפרק הבא. האופציה הזאת קיימת באנדרואיד TV והיא מציגה ב-30 השניות האחרונות של כל פרק, הודעה בצידו הימני של המסך המעבירה באופן אוטומטי לפרק הבא. האופציה זאת לא קיימת כאן.

תוכן: מגוון התכנים באפליקציה בגרסת האפל TV זהה לזה שבאנדרואיד TV. תוכלו למצוא כאן סדרות מבית HBO,  אם, אב ובן, הומלנד, פאנץ’, הבוזגלוס, פאודה, האחיות המוצלחות שלי, האנטומיה של גריי, מילארדרים ו-Veep. כל זה לצד סרטי קולנוע, תכני ילדים וערוצי ספורט 5 ו-One.

מחיר: סטינג TV מציעים מבצעים שונים, כמו טריפל ב- 100 שקל ל-3 חודשים ראשונים. זה כולל ספק, תשתית אינטרנט וטלפון קווי מבזק בינלאומי או חודש ראשון חינם ואז 50% הנחה על החודשיים הבאים. המחיר הרגיל הוא 100 שקל לחבילה הכוללת: סדרות, סרטים, ילדים, מדע וטבע וספורט 5. ניתן גם לעשות את חבילות הסדרות או הסרטים בנפרד, כל אחת ב-40 שקל או ספורט 5 ב-20 שקל.

סטינג TV גם מציעה לרכוש דרך פלאפון את האפל TV בגרסת ה-4K עם 32 גיגה ב-800 שקל.

בשורה התחתונה, הגעתה של אפליקציית סטינג TV למכשירי אפל TV היא חשובה. היא מאפשרת לבעלי הסטרימר של אפל ליהנות מהשירות גם על המכשיר שלהם. הבעיה, שלמרות שהאפליקציה קיימת כבר מספר חודשים והיא פועלת בצורה טובה רוב הזמן, היא גם סובלת מחסרונות, היעדר פיצ’רים ובאגים לעומת גרסת האנדרואיד TV. נקווה שסטינג TV ישפרו אותה במהירות.

התוכניות החדשות ביוני ב-yes וסטינג TV

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d