חדשות

מחפשים טלוויזיה חדשה? נטפליקס תעזור לכם לבחור אחת

נטפליקס הציגה היום את דגמי הטלוויזיה שהיא ממליצה לרכוש בשנת 2019. מדובר בעצם בתו איכות, בו המשתמש יודע שהוא מקבל את החוויה הטובה ביותר

טלוויזיות חכמות רבות כוללות היום את אפליקציית נטפליקס, כך שהמשתמש לא צריך לרכוש סטרימר בנפרד או לדאוג שחברת הכבלים או הלוויין תציע תמיכה בשירות הפופולארי. נטפליקס הציגה היום את דגמי הטלוויזיה שהיא ממליצה לרכוש בשנת 2019. מדובר בעצם בתו איכות, בו המשתמש יודע שהוא מקבל את החוויה הטובה ביותר. בכל שנה נטפליקס מעלה את רף הדרישות בכדי להיכנס לרשימה. השנה נטפליקס ממליצה על דגמים נבחרים של סמסונג, סוני ופנסוניק. בשנה שעברה הופיעו ברשימה הזאת רק LG וסוני.

Netflix remote

בכדי לקבל את התו “Netflix Recommended TV”, הטלוויזיה צריכה לעמוד במספר קריטריונים, בינהם: כניסה לנטפליקס בתוך מספר שניות, מעבר במהירות ובקלות בין אפליקציות שונות, קבלה של הגרסה העדכנית ביותר של נטפליקס וגישה לכל התכונות החדשות ביותר עבור חוויית גלישה טובה יותר. השנה הוסיפה נטפליקס תכונה חדשה – “תמיד מרוענן” (Always Fresh). תכונה זו דואגת כי גם שהטלוויזיה במצב שינה, האפליקציה של נטפליקס “ערה”. הטלוויזיה תרענן מדי פעם את אפליקציית נטפליקס ברקע, כך שבפעם הבאה שהצופה ירצה להגיע אליה, היא תהיה מוכנה.

הדגמים הנבחרים של סמסונג מסדרת 2019: Q950R, Q90R, Q80/Q85R, Q70, Q60, דגם The Frame, דגם The Serif ו-RU8000. דגמי סוני Bravia כוללים את: A9G/AG9, X95G/XG95 ו-X85G/XG85. בנוסף אפשר למצוא גם את סדרת Viera של פנסוניק עם GX900, GX800 ו-GX940.

כל הדגמים מופיעים באתר יעודי של נטפליקס, אשר יתעדכן במהלך השנה.

התוכניות והסרטים החדשים ביוני בנטפליקס

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d