חדשות

IFA: לוג’יטק מכריזה על הדור החדש לעכבר העובד על זכוכית שקופה – MX Master 3

לוג'יטק הציגה היום זוג מוצרים חדשים מסדרת ה-MX היוקרתית שלה. העכבר הארגונומי - MX Master 3 וגם בפעם הראשונה מקלדת בסדרת ה-MX

תערוכת הטכנולוגיה IFA תיפתח בסופשבוע בברלין, כאשר ההכרזות של היצרניות כבר החלו. לוג’יטק הציגה היום (ד’) זוג מוצרים חדשים מסדרת ה-MX היוקרתית שלה. העכבר הארגונומי MX Master 3 וגם בפעם הראשונה מקלדת בסדרת ה-MX.

MX Master 3

ה-MX Master 3 תוכנן עבור תמיכה בכף ובפרק כף היד, כאשר הוא מאפשר התאמה פרסונלית של הכפתורים. העכבר מציע רמת דיוק גבוהה באמצעות חיישן 4,000 DPI. בדומה לדורות הקודמים בסדרת ה-MX, גם הדגם הזה כולל תמיכה בטכנולוגיית Darkfield המאפשרת שימוש על מגוון משטחים, כולל זכוכית שקופה. הסוללה מספקת עד 70 ימי עבודה רציפים, כאשר באמצעות טעינה מהירה של 3 דקות עם כבל USB-C, מקבלים יום שלם של שימוש. 

MX keys

מקלדת ה-MX Keys בנויה בעיצוב משלים לסדרת עכברי ה-MX. מדובר במקלדת אלחוטית, דקה המציעה תגובה מדויקות יותר וגם תאורה חכמה. התאורה האחורית במקלדת מזהה אוטומטית את התאורה בסביבה הקרובה, כאשר היא מתאימה את עצמה אליה. המקלדת יודעת לכבות את התאורה, כאשר היא אינה בשימוש. המקלדת מבטיחה דיוק בלחיצות על הכפתורים עם תגובה מורגשת וגם משענת נפרדת וגמישה לפרק כף היד. הכפתורים כוללים ציפוי מט, כאשר בכל כפתור אפשר למצוא מבנה מעוגל ללחיצה נוחה יותר. בלוג’יטק מבטיחים שמדובר במקלדת שקטה שלא תפריע לאנשים הנמצאים מסביבה. הסוללה במקלדת מציעה 10 ימי עבודה בטעינה מלאה עם תאורה עובדת או 5 חודשים ללא תאורה. מחבר הטעינה הוא USB-C.

סקירה: לוג’יטק MX Vertical – עכבר בעיצוב מוזר אבל נוח

המחיר של העכבר או המקלדת עומד על 100 דולר, מחירים בישראל עדיין לא פורסמו, כאשר הם צפויים להגיע לארץ במהלך החודש הקרוב.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: