חדשות

מיקרוסופט חוזרת לשוק הסמארטפונים עם ה-Surface Duo

מיקרוסופט הציגה את הסמארטפון שלה - Surface Duo, הכולל שני מסכים לעבודה פרודקטיבית יותר והוא מגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד

מיקרוסופט הודיעה היום שהיא חוזרת לשוק הסמארטפונים, הפעם לא עם מכשירים הפועלים עם מערכת הפעלה משלה, אלא עם אנדרואיד. ה-Surface Duo הוא סמארטפון הכולל שני מסכים בגודל 5.6 אינץ’ המחוברים יחדיו ומאפשרים לעבוד איתם בו זמנית. מיקרוסופט עובדת על הסמארטפון הזה עם גוגל, כך שהוא מקבל גישה לכל האפליקציות מהפליי סטור, כאשר מיקרוסופט צפויה להתקין עליו מראש את האפליקציות שהיא פיתחה.

SurfaceDuo-6

 

מיקרוסופט שמה דגש במכשיר על עבודה עם שתי אפליקציות בו זמנית בשני המסכים הנפרדים או הרחבה של אפליקציה אחת לשני המסכים, כך שאפשר לקבל פרודקטיביות רבה יותר. למשל, לגלוש בדפדפן ולעבוד על מסמך או להעתיק מידע ממסמך אחד לשני. המסך השני גם יודע לעבוד כמקלדת, כך שבעבודה אופקית מקבלים סוג של לפטופ זעיר.

הגישה של מיקרוסופט עם ה-Surface Duo דומה לזאת של LG עם ה-G8X. במקום לייצר מכשיר עם טכנולוגיה שעדיין לא הבשילה – מסך מתקפל, היא מציעה מסך כפול. בעוד שב-LG מדובר באביזר נפרד, במיקרוסופט מדובר בשני מסכים המחוברים אחד לשני ולא ניתנים לפירוק. במצב המתנה, הסמארטפון מתקפל כמו ספר.

SurfaceDuo-2

 

ה-Surface Duo מתוכנן לצאת עוד שנה בתקופת החגים הנוצרית 2020. כדאי לזכור שמיקרוסופט לא מוכרת רשמית את מוצרי Surface בישראל, כמו הטאבלטים, לפטופים ואוזניות, כך שאנחנו מקווים שהיא תשנה את הדעה שלה עד להשקת הסמארטפון.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: