חדשות

הייתם קונים גלידה בטעם נטפליקס?

החברות בן אנד ג'ריס ונטפליקס מכריזות על גלידה חדשה, שאמורה לעשות לכם טעים בזמן שאתם עושים בינג'

נכון שכיף לכם לצפות בנטפליקס? אז תחשבו כמה טעים יהיה לאכול גלידה בטעם נטפליקס. שתי החברות הכריזו על גלידה חדשה תחת השם “Netflix & Chili’d”, משחק מילים על המשפט המוכר שמהווה מעיין תחליף לרוצה לבוא אליי לקפה? רק שפה המילה Chilli`d מתייחסת לגלידה.

BNJ-Netflix-1

הפיתוח של טעמי הגלידה נעשה ביחד עם נטפליקס והוא כולל גלידת חמאת בוטנים עם בייגלה מלוח ועוגיות פאדג’. בן אנד ג’ריס גם מציעה גרסה על בסיס חלב שקדים וגם אריזה אישית. אריזת הגלידה עוצבה בהשראת החווייה הטלוויזיונית והיא כוללת פרות יושבות על ספה, מתכוננות (כנראה) לעשות בינג’. הגלידה הושקה כרגע בארה”ב.

השקה של גלידת נטפליקס, אולי קשורה ואולי לא, לדבריו של מנכ”ל נטפליקס, ריד הייסטינגס בעת פרסום הדו”חות הכספיים האחרונים. הייסטינג סיפר כיצד בפרק-סרט בנדרסנאץ’ של מראה שחורה, הצופים יכלו לבחור באחד הקטעים, איזה קורנפלקס הדמות תאכל, זה של קלוגס או זה של קוואקר.  73% מהצופים בחרו בקלוגס. דבר זה יכול להצביע על מהלכי מסחור של נטפליקס, בין אם הכנסת תוכן שיווקי לסדרות אותן אנחנו רואים בשירות שלהם, רק בדרכים יותר אינטראקטיביות, לבין היכולת של החברה להבין מה אנחנו רוצים לרכוש ולהתאים את זה למוצרים שהחברה תשווק עם שותפים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

התוכניות והסרטים החדשים בינואר בנטפליקס

סקירה: גו פרו Hero 8 Black – שדרוגים בכל החזיתות

שיאומי משיקה אוזניות טרולי וויירלס – Mi True Wireless Earphones וגם מייבש שיער ב-250 שקל

תגובה אחת

השאר תגובה

%d