חדשות

בנק הפועלים וסייברג’ים יקימו מרכז אימוני סייבר

בנק הפועלים וסייברג'ים יקימו מרכז אימוני סייבר לגופים בנקאיים ופיננסיים

בנק הפועלים וחברת סייברג׳ים, השותפה העסקית של חברת החשמל בהגנת סייבר, הודיעו במסגרת כנס סייברטק ת”א, על חתימת מזכר הבנות לשיתוף פעולה והשקעה. סייברג’ים תפתח במסגרת שיתוף הפעולה מרכז ידע וטכנולוגיה בתחום אימוני הסייבר לגופים בנקאיים ופיננסיים בישראל ובעולם. שיתוף הפעולה יאפשר הקמת זירה פיננסית ראשונה בישראל עם תכנית התרחבות לזירות נוספות בבירות פיננסיות בעולם.

הרשת החדשה תעשה שימוש ותרחיב את הפריסה העולמית הנוכחית של חברת סייברג׳ים, הכוללת 10 מתקני אימון בערים שונות ברחבי העולם כמו ניו-יורק, מלבורן, אמסטרדם וטוקיו. הזירות של סייברג׳ים עושות שימוש בטכנולוגיות ממוקדות לאימון יכולות וידע של בעלי תפקידים שונים בחברה ומאפשרות אימון-חי ייחודי, בו האקרים מריצים התקפות סייבר מורכבות על מערכות-תשתית המדמות את הסביבה המבצעית של הלקוח. האימונים החיים הוכרו כאמצעי היעיל והארוך הטווח ביותר להקניית מיומנות ומודעות לעובדים וצוותים מקצועיים בארגונים בתעשיות בסיכון סייבר גבוה.

 “ארגונים פיננסיים בכל העולם נדרשים להתמודד עם העוצמה והתחכום הגובר של איומי סייבר מצד גורמי פשיעה, האקטיביסטים ואף תקיפות מדינתיות”, אומר מנהל אבטחת מידע והגנת סייבר בבנק הפועלים, אליק עציון, “רמת איום זו מחייבת שילוב של טכנולוגיות הגנת סייבר מתקדמות לצד חיזוק היכולות האופרטיביות של אנשי הסייבר וה-IT  בארגון. בדומה לעולם הלחימה הביטחונית, אימון מבצעי של מגני הסייבר הינו נדבך הכרחי לבניית היכולת שלהם להתמודדות עם מתקפות מגוונות בזמן אמת”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

פיליפס משיקה מקרן זעיר ומקרן מובנה עם נטפליקס

תתכוננו לשלם עם השעון החכם שלכם, גרמין Pay מגיע לישראל

ווסטרן דיגיטל משיקה סדרת כונני אחסון חיצוניים לגיימרים – WD Black

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: