לוח שידורים

התוכניות החדשות בפברואר בפרטנר TV

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש פברואר

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש פברואר. מלבד הסדרות, יעלו גם הסרטים להזמנה בתשלום של איש מזל התאומים, מליפיסנט: אדונית הרשע ואחוזת דאונטאון. כמו כן, לקראת טקס האוסקר, ערוץ הסרטים במרתון שידורים של זוכי האוסקר האהובים מכל הזמנים: הזאב מוול סטריט, פוקסקצ’ר, וויפלאש, מועדון הלקוחות של דאלאס ועוד.

Fine Young Criminals – סדרת תעודה על עבריינים לשעבר שהפכו מאזרחים רגילים לפורעי חוק. החל מ-27 בפברואר, בימי חמישי בשעה 22:50, בערוץ VICE.

image001 (1)
Fine Young Criminals

High Society – ערוץ Vice חוקר מדוע צריכת הסמים בבריטניה גדולה יותר מכל מדינה אחרת באירופה. החל מ-9 בפברואר, בימי ראשון בשעה 22:50, בערוץ VICE.

הבור – סדרת דרמה טורקית על אחת השכונות המסוכנות באיסטנבול – צ’וקור (הבור) הנשלטת על-ידי משפחת קוצ’ובה. החל מ-17 בפברואר, בימי ראשון-חמישי בשעה 21:30 בערוץ דרמות טורקיות+.

הבחירה (בבל) – טלנובלה בכיכובה של אסלי אנבר (הכלה מאיסטנבול). החל מ-31 בפברואר, בצמוד לשידור בטורקיה, בימי שישי בשעה 13:30, בערוץ דרמות טורקיות+.

מלכי המכירות הפומביות: עונה 3 – סדרה על בית מכירות פומביות באטלנטה. החל מ-24 בפברואר, שני פרקים ברצף בימים שני עד שישי בשעה 8:20 בערוץ CBS Reality.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

התוכניות החדשות בפברואר ב-yes וסטינג TV

התוכניות החדשות בפברואר בסלקום TV

התוכניות החדשות בפברואר בהוט וב-Next TV

התוכניות והסרטים החדשים בפברואר בנטפליקס

תגובה אחת

  1. אתם יותר גרועים מהוט גנבים באור יום ל חודש’ מעלים מחירים על אותה חבילה שסגרו אתכם מראש נמאס מהנסיון שהולך אצלכם נשאר רק לסגור את חשבון ואז אקבל אולי מענה

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: