חדשות

נטפליקס מנמיכה את איכות הזרמת התכנים בישראל

אחרי אירופה, גם בישראל נטפליקס מנמיכה קלות את איכות הזרמת התכנים

אחרי אירופה, גם בישראל נטפליקס תוריד את קצב הזרמת הסיביות של שידורי החברה, זאת בעקבות פניית משרד התקשורת אליה. הסיבה לכך, ספקי האינטרנט בישראל מדווחים על גידול בממוצע של כ-20% עד 30% בתעבורת המידע.

מבחינת איכות הצפייה, נטפליקס אומרת שהלקוחות יקבלו את הרזולוציה עבורה הם משלמים, בין אם זה 4K או HD, אבל צפוייה פגיעה קלה באיכות, אבל עדיין כזאת שתשאיר את התמונה באותה רזולוציה. השינוי באיכות התמונה יהיה תקף ל-30 יום והוא יחל לפעול כבר במהלך השבוע.

“משרד התקשורת עוקב מקרוב אחר שוק התקשורת, בדגש על מצב תעבורת הנתונים והעומס על רשתות התקשורת, ” אומר דוד אמסלם, שר התקשורת, “ביקשתי מאנשי המשרד לבחון דרכים שיביאו להקלה על העומסים ובין היתר לבצע פניה בנושא לחברת נטפליקס, אני שמח שזכינו לאוזן קשבת מאנשי החברה שנעתרה בזמן קצר לבקשה מתוך הבנת גודל השעה”.

דובר מטעם נטפליקס מסר כי: “בעקבות הדיונים בין משרד התקשורת הישראלי לנטפליקס ובהתחשב באתגרים יוצאי הדופן שהעלה וירוס הקורונה – החלטנו להתחיל להפחית את שיעורי הסיביות בכל השרתים שלנו בישראל למשך 30 יום. אנו מעריכים כי הדבר יפחית את העומס ברשתות הישראליות בכ- 25% ובמקביל יבטיח שירות איכותי למשתמשינו”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

משרד הבריאות השיק את אפליקציית “המגן” לזיהוי מגעים עם חולים

סרטי קולנוע חדשים יעלו בסלקום TV

נמצאים בבית? לקוחות סטינג TV מקבלים שדרוג לחבילה המושלמת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: