חדשות

לא רק שואבי אבק, דייסון פיתחה מכונת הנשמה ב-10 ימים

חברת דייסון הצליחה לפתח מכונת הנשמה חדשה בתוך 10 ימים ועכשיו היא מנסה לייצר יחידות ממנה במהירות

אומנם הישראליים מכירים את דייסון בעיקר משואבי האבק האלחוטיים המוצלחים של החברה, אבל לדייסון יש גם פתרונות עסקיים, כמו מייבשי ידיים בשירותים ציבורים, ברזים עם ייבוש ידיים, גופי תאורה או מסנני אוויר. לבקשת ראש ממשלת בריטניה, בוריס ג’ונסון, החל ג’יימס דייסון, מייסד החברה למפתח מכונת הנשמה.

הבקשה של ג’ונסון הגיעה לפני 10 ימים ומאז עובדים בחברה הבריטית ללא הפסקה על פיתוח ועיצוב מכונת הנשמה. המכונה שעוצבה מהתחלה, באה לתת מענה למחסור הגלובלי במכונות הנשמה לטיפול בחולי הקורונה, שאינם יכולים לנשום בכוחות עצמם. מכונת ההנשמה החדשה – The CoVent נועדה לתת מענה לצרכים הקליניים הספציפיים של חולי הקורונה והם גם מתאימים למגוון מסגרות קליניות אחרות. המכונה יודעת לספק אוויר באיכות גבוהה ומתבססת על מסנן האוויר של דייסון הפונה לשוק הפרטי (לסקירה על מסנן האוויר).

בדייסון כבר הספיקו לבנות את מכונת ההנשמה וכעת האתגר הוא להכניס אותה לייצור. החברה קיבלה הזמנה ראשונית של 10,000 יחידות מממשלת בריטניה, כאשר בדייסון בודקים אופציה לספק את המכונה גם בשאר העולם. בדייסון יתרמו 5,000 יחידות לשוק העולמי (מתוכם 1,000 בבריטניה).

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

yes, סלקום ופרטנר מעלות תכניהתוכניות והסרטים החדשים באפריל בנטפליקס


התוכניות החדשות באפריל ב-yes וסטינג TV

נמצאים בבית? לקוחות סטינג TV מקבלים שדרוג לחבילה המושלמת

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: