לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים במאי בפרטנר TV

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות והסרטים החדשים שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מאי

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות והסרטים החדשים שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מאי.

מקום בשולחן עם אננד גירידהרדס – דיון מסביב לשולחן עם הסופר והפרשן אננד גירידהרדס. החל מ-3 במאי, בימי ראשון בשעה 22:00 בערוץ VICE.

מקום מבטחים עם שיין סמית’ – מייסד VICE שיין סמית’ מארח סדרת צ’אטים עם אורחים, בינהם אדוארד ג’וזף סנודן. בימי חמישי בשעה 00:50,  בערוץ VICE  וב-Catch up.

לשחות בין גברים – קומדיה בריטית על רואה חשבון שחוק במשבר גיל ה-40 שמחליט להצטרף לקבוצת שחייה צורנית. בערוץ הסרטים וב-VOD.

ציפוקליפסה עכשיו – תיאטרון ציפורלה – תיאטרון ‘ציפורלה’ עם תוכן שהופק עבור שידור בטלוויזיה. בחודש במאי, בימי חמישי בשעה 22:00, בערוץ טדי.

הסוד המופלא של ראול טבורן – קומדיה צרפתית על בעל חנות לתיקון אופניים שלא יודע לרכב על אופניים. החל מ- 30 במאי בערוץ הסרטים וב-VOD.

בקצב הלב – דרמת ריקודים מהיוצרים של סטפ אפ. החל מ- 7 במאי בערוץ הסרטים וב-VOD.

יום הבוחר – מאמן קבוצת פוטבול יוצא לגייס לקבוצתו שחקן מבוקש במסגרת אירוע הדראפט השנתי. החל מ-7 במאי, בערוץ הסרטים וב-VOD. 

ניו יורק סיפור אהבה – זוג נשוי מבוגר שחיי כל חייו באותה דירה ניורקית רוצה לעבור לראשונה דירה. החל מ-15 במאי, בערוץ הסרטים וב-VOD.

חובשת קרבית – רופאה צבאית שזכתה בעיטורים לאחר שהות ארוכה באפגניסטן חוזרת הביתה ומגלה שהיא צריכה להלחם על אהבת בנה המסרב לדבר איתה. החל מ-15 במאי, בערוץ הסרטים וב-VOD.

פורעי חוק – שודדי בנקים מבצעים את השוד המושלם אבל משאירים מנהל בנק מת בעקבותיהם, מה שמוביל לרשת סבוכה של הונאה ושחיתויות. החל מ-7 במאי, בערוץ הסרטים וב-VOD.

החגיגה של פולט – סבתא לא חביבה ההופכת לסוחרת סמים. החל מ-3 במאי, בערוץ הסרטים וב-VOD.

פרשס – דרמה על נערה שחורה הסובלת מעודף משקל, אשר מכירה מורה המנסה להאיר את חייה. החל מ-3 במאי, בערוץ הסרטים וב-VOD.

הסוד שבעינים – חברי צוות FBI לשעבר מתאחדים לחדש את חקירת הרצח האכזרי של בתה של אחת מנשות הצוות. החל מ-3 במאי, בערוץ הסרטים וב-VOD.

הסוד שבעינים – חברי צוות FBI לשעבר מתאחדים לחדש את חקירת הרצח האכזרי של בתה של אחת מנשות הצוות. החל מ-3 במאי, בערוץ הסרטים וב-VOD.

נסיעה ממולכדת – מייקל משתחרר מהכלא ומפר את תנאי השחרור שלו כאשר יוצא מהמדינה. בלבול בחברת השכרת הרכב משאיר אותו עם רכב הקשור לשוטרים בכירים ומושחתים. החל מ-3 במאי, בערוץ הסרטים וב-VOD.

רוחות של אהבה – סדרה טורקית על סיפור אהבה שנולד מנקמה. החל מ-3 במאי, בימים א’-ה’ בשעה 18:15, בערוץ הדרמות הטורקיות+.

אישה רעה: עונה 2 – טלנובלת האקשן חוזרת בעונה חדשה. החל מ-20 במאי, בימים א’-ד’ בשעה 21:40, בערוץ ויוה.

הזהב האבוד של מלחמת העולם השנייה: עונה 2 – עונה חדשה לסדרה בה צוות חוקרים ומהנדסים יוצא לחפש אוצר זהב יפני אבוד ממלחמת העולם השנייה. החל מ-20 במאי, ימי רביעי בשעה 23:15 בערוץ ההיסטוריה.

סוד חוות העב”מים – למפיקי ערוץ ההיסטוריה ניתנה גישה לאחד האתרים החשאיים בפעילויות העל-טבעיות ותצפיות העב”מים – חוות “סקינווקר” שבמדינת יוטה. החל מ-31 במאי, בימי ראשון בשעה 22:30 בערוץ ההיסטוריה.

עד עצם היום הזה – סדרת פנטזיה על העיר סטוריברוק בה התושבים הם גיבורי סיפורי אגדות. כל העונות זמינות החל מ-4 במאי, ב-VOD. החל מ-20 במאי, בימים א’-ד’ בשעה 21:40, בערוץ ויוה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

התוכניות החדשות במאי בהוט וב-Next TV

התוכניות החדשות במאי בסלקום TV

התוכניות והסרטים החדשים במאי בנטפליקס

התוכניות החדשות במאי ב-yes וסטינג TV

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: