חדשות

גול בזמן אמת – yes משיקה פתרון לצפייה ללא דיליי

לקוחות yes plus יהנו בקרוב מצפייה בשידורי ספורט ותוכניות ריאליטי ללא דיליי, בדומה לצפייה בשידורי לוויין או כבלים. בינתיים רק לסטרימרי אנדרואיד TV

אחת הבעיות הכואבות לחובבי צפייה בשידורים בזמן אמת, כמו תוכניות ריאליטי או ספורט הוא הדיליי (השהייה). מהבעיה הזאת סובלים הצופים בשידורי הטלוויזיה האינטרנטית. היום (ד’) במסיבת עיתונאים אינטרנטית, הודיעה yes על פתרון טכנולוגי עליו עבדה בשנה האחרונה.

טכנולוגיית yes plus live פותחה על-ידי yes וחברת ההייטק הישראלית – Synamedia. לדברי אילן סיגל, סמנכ”ל השיווק בחברה, yes היא החברה הראשונה בעולם המשיקה טכנולוגיה המבטלת דיליי בצפייה אינטרנטית.

הדיליי בדרך כלל עומד על קצת פחות מדקה, בעיה קריטית שרוצים לצפות במשחק כדורגל ואז שומעים את קריאות השמחה מהשכנים. ב-yes plus live הבעיה הזאת נפתרת והיא תהיה זמינה במהלך חודש ספטמבר הקרוב ללקוחות yes plus המחזיקים סטרימר אנדרואיד TV. מי שלא יהנה מהשירות בעתיד הקרוב הם לקוחות yes, המחזיקים את הסטרימר של אפל. לדברי סיגל, אפל TV עדיין לא מוכן לטכנולוגיה הזאת והוא יהיה זמין עבורו רק בחודשים הקרובים.

ביטול הדיליי יהיה קיים בעיקר בערוצי הספורט (ערוצי ספורט 5, ספורט 1, One ויורוספורט) והברודקאסט (כאן 11, 12 ורשת 13). לא תהיה תוספת מחיר עבור היכולת החדשה.

התאמה אוטומטית למהירות האינטרנט

אתמול אחר הצהריים, הספיקה פרטנר להודיע על פיתוח שלה – טכנולוגיה המאפשרת התאמה של הדיליי לאיכות האינטרנט בבית הלקוח. הפתרון של פרטנר מאפשר צפייה בדיליי של שניות בודדות כאשר האינטרנט יציב ואיכותי, ולהבטיח צפייה איכותית ורציפה עם דיליי המנוהל באמצעות buffer ארוך יותר, כאשר מדובר באינטרנט הסובל מאיטיות או ניתוקים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

ממיר האנדרואיד TV מגיע ל-yes פלוס

התוכניות החדשות ביולי ב-yes וסטינג TV

סקירה: ג’ברה Elite Active 75t – גרסת הספורט

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: