לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים באוקטובר בפרטנר TV

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות והסרטים החדשים שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוקטובר

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות והסרטים החדשים שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוקטובר.

נו פילטר – VIP  – שעשועון הרחוב של ערוץ טדי חוזר בפרקי VIP. בין הסלבס אשר ישתתפו בו: ירון ברלד, ליאון שניידרובסקי, אביבה תבורי, גל גברעם, ועוד.  בימי חמישי בשעה 22:00, בערוץ טדי וב-VOD.

ספר הסודות של אמריקה – סיפורים סודיים שהיו חבויים הרחק מעיני הציבור, נחשפים כעת מחדש בסדרה. החל מ-11 באוקטובר, בימי ראשון בשעה 22:00 בערוץ ההיסטוריה וב-VOD.

מבוקשים על-ידי ה-FBI – סוכני ה-FBI  פותחים בפני הציבור הרחב את תיקי החקירה שבידם. החל מ-17 באוקטובר, בימי חמישי בשעה 22:00 בערוץ ההיסטוריה וב-VOD.

הגבר הלא נכון – סדרה חדשה בכיכובו של ג’אן ימאן שמשודרת בימים אלו בטורקיה.  אוזגור הוא רווק, בעל מסעדה עשיר, לעומתו, אזגי עייפה מיחסים לא נכונים ורוצה להתחתן. בין השניים נוצרת מערכת יחסים. בימים ראשון עד חמישי, בשעה 17:25 בסמוך לשידור בטורקיה בערוץ הדרמות הטורקיות 2.

הדוקטור – סדרה טורקית המספרת על יחידה כירורגית מובילה שעוברת מהפך כאשר מתמחה חדש מצטרף לצוות. בימים ראשון עד חמישי, בשעה 19:50 בסמוך לשידור בטורקיה בערוץ הדרמות הטורקיות 2.

אמא – מורה, שמגלה שאחת מתלמידותיה הקטנות סובלת מהתעללות בורחת עם הילדה לאיסטנבול כשהשתיים מתחזות לאם ובת. החל מ-24 לאוקטובר, בימי שבת בשעה 10:20 בערוץ ויוה+ וב-VOD.

מלכודת אהבה – אחיה של איישה רוצים לחתן אותה עם גבר שאינה אוהבת, לכן היא מכריזה שהיא מאוהבת בבן של הבוס שלה. החל מ-12 לאוקטובר, בימים ראשון עד רביעי, בשעה 21:05 בערוץ ויוה+ וב-VOD.

מקדש האינקה האבוד – חוקר איכות הסביבה חושף בהרי פרו עצמים עתיקים ששקועים באמזונאס. תגליותיו עשויות להציל את האזור מפני כרייה הרסנית. החל מ-5 באוקטובר בימי שני בשעה 21:00 בערוץ נשיונל ג’יאוגרפיק. 

מלון מומבאי – הסיפור האמיתי של מתקפת הטרור של מלון טאג’ במומבאי. החל מ- 1 באוקטובר ב-VOD.

האישה – תפקידה היחידי של ג’ואן קסטלמן במהלך שנות נישואיה הוא לשמש כיד ימינו של בעלה, הסופר והנדיב הנודע ג’ו קסטלמן. למרות כשרון הכתיבה יוצא הדופן שלה, ג’ואן ויתרה על קריירה מפוארת כסופרת, וחיה את חייה בצלו של ג’ו. היום, ערב זכייתו של ג’ו בפרס נובל לספרות, מחליטה ג’ואן לעזוב אותו. החל מ-8 באוקטובר ב-VOD.

פבלו – סיפור עלייתו ונפילתו של ברון הסמים הנודע, פבלו אסקובר. החל מ-8 באוקטובר ב-VOD.

חדר בריחה – טיילר חוגג יום הולדת 30 וכריסטן חברתו, מפתיעה אותו ואת חבריהם בכרטיסים לחדר בריחה הכי יוקרתי בלוס אנג’לס. החברים נרגשים ומלאי ציפייה וכאשר מגיע וואן מסתורי לאסוף אותם, הם עולים עליו ברצון מבלי לחשוב פעמיים. כאשר הוואן לוקח אותם אל הלא נודע החברים מתחילים לחשוש, אך סקרנותם גוברת על הכל. החל מה-8 באוקטובר ב-VOD.

מועדון הספר הטוב – חייהן של ארבע חברות חווים טלטלה כאשר הם מתחילות לקרוא יחד את “50 גוונים של אפור”, ושואבות ממנו השראה עבור בעיותיהן היומיומיות. החל מה-8 באוקטובר ב-VOD.

מרגישה פצצה – אחרי סדרת תאונות קלות, אישה, אותה מגלמת איימי שומר, חסרת בטחון מגלה פתאום שבמקום היופי הממוצע שהיה לה, היא לפתע יפיפיה. החל מה-1 באוקטובר ב-VOD.

בחזרה מטואיצ’י – יוסי גינסברג, צעיר ישראלי מרמת גן, יוצא לטיול הגדול אחרי שירותו הצבאי, בדרום אמריקה. בג’ונגלים של בוליביה הוא חובר לשני ידידים הרפתקנים, קווין ומרקוס, ולטיפוס מפוקפק בשם קארל. קארל מוביל אותם אל מעמקי יערות האמזונס, ועד מהרה החלום הופך לסיוט כאשר יוסי מוצא את עצמו לבד בג’ונגל, נאבק באיתני הטבע. החל מה-1 באוקטובר ב-VOD.

זעם – קבוצת חיילים אמריקאים יוצאת למשימה אמיצה כנגד הנאצים במלחמת העולם השניה. החל מה-1 באוקטובר ב-VOD.

לאהוב אותה – קצינת משטרה בניו ג’רזי, שיחד עם זוגתה לחיים סטייסי, מנסה לוודא שקצבת הפנסיה שלה תתקבל לאחר שהיא מאובחנת בסרטן סופני. החל מה-1 באוקטובר ב-VOD.

מועדון שנות השמונים – נער בתיכון בדבלין של שנות השמונים, הוא התלמיד החדש בבית הספר, ההורים שלו מתמודדים עם בעיות במערכת היחסים שלהם והמדינה כולה במיתון. הדבר היחיד שנדמה שמלהיב אותו מתגלה בדמותה של נערה יפה שגרה ממולו בית הספר. החל מה-1 באוקטובר ב-VOD.

מלון מריגולד האקזוטי – קבוצה של גמלאים בריטים מחליטה לעבור להודו ולהפוך את הפרישה לפחות יקרה ויותר אקזוטית. הם מוקסמים מהפרסומים על מלון ‘מריגולד’ החדש, ותשוקתם לחיים של פנאי ומנוחה גורמת להם לעבור להתגורר בו. אבל כשהם נוחתים הם מבינים שהמלון פחות מפנק ומפואר ממה שהם דמיינו. החל מה-11 באוקטובר ב-VOD.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

התוכניות החדשות באוקטובר ב-yes וסטינג TV

התוכניות החדשות באוקטובר בסלקום TV

התוכניות והסרטים החדשים באוקטובר בנטפליקס

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: