חדשות

אנקר השיקה אוזניות ורמקולים חדשים, החל מ-250 שקל

אנקר השיקה אוזניות נטולות חוטים Liberty 2 Pro עם טעינה אלחוטית וגם רמקולים ניידים עם עמידות למים

חברת אביזרי הסלולר והאודיו Anker הודיעה על השקת מגוון מוצרים חדשים תחת המותג Soundcore. האוזניות Life Q10 הן הזולות ביותר בהשקה הנוכחית – 250 שקל. מדובר באוזניות Over Ear אלחוטיות עם טכנולוגיית BassUp  של החברה, המנתחת את התדרים הנמוכים של האודיו בזמן אמת ומגבירה את צלילי הבאס. לאוזניות דרייברים דינמיים של 40 מ”מ והסוללות המספקות זמן האזנה של 60 שעות. זמן טעינה של 5 דקות מספק 5 שעות ניגון.

Anker Soundcore Life Q10. צילום יח"צ
Anker Soundcore Life Q10. צילום יח”צ

האוזניות Life Q20 הן גם אוזניות Over Ear עם דרייברים דינמיים של 40 מ”מ, כאשר בניגוד לדגם הקודם הן גם כוללות טכנולוגיית סינון רעשים אקטיבית (ANC). הסוללות מספקות זמן ניגון של 40 שעות וטעינה של 5 דקות מספקת 4 שעות ניגון. המחיר 400 שקל.

Anker Soundcore Q10. צילום יח”צ

ה- Liberty 2 Pro הן אוזניות נטולות חוטים (True Wireless) עם דרייבר דינמי של 11 מ”מ. לאוזניות טכנולוגיית HearID היודעת לנתח בצורה חכמה את פרופיל השמיעה הייחודי של המשתמש וליצור צליל המתאים לאוזניים שלו. האוזניות בעלות 4 מיקרופונים וטכנולוגיית cVc 8.0  להפחתת רעשים, המאפשרים את בידוד הקול והעברתו לצד המאזין באופן נקי יותר. לאוזניות זמן האזנה של 8 שעות, כאשר מארז הטעינה מספק עוד 3 טעינות מלאות. המארז כולל טעינה אלחוטית. המחיר: 600 שקל.

Anker Soundcore Liberty 2 Pro. צילום יח"צ
Anker Soundcore Liberty 2 Pro. צילום יח”צ

Anker גם השיקה שלושה רמקולים: Flare 2 – רמקול המספק צליל ב-360 מעלות, עמיד למים בתקן IPX7 וסוללה ל-12 שעות. ניתן לחבר את הרמקול הזה למעל 100 רמקולים נוספים מאותו דגם, במטרה לפזר את הצליל באזור גדול יותר. המחיר 350 שקל.

דגם ה-Rave Neo הוא גם רמקול בלוטות’ עמיד למים בתקן IPX7, הכולל אפשרות לחיבור ל-100 רמקולים. זמן הניגון עומד על 19 שעות. המחיר 500 שקל. הרמקול -Rave Mini כולל יכולות דומות במבנה קומפקטי יותר. המחיר 700 שקל.

דגם ה-Rave Neo הוא גם רמקול בלוטות’ עמיד למים בתקן IPX7, הכולל אפשרות לחיבור ל-100 רמקולים. זמן הניגון עומד על 19 שעות. המחיר 500 שקל. הרמקול -Rave Mini כולל יכולות דומות במבנה קומפקטי יותר. המחיר 700 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

יו טיוב קידס הגיע לישראל

סקירה: לוג’יטק MX Anywhere 3 – עכבר שעובד בכל מקום

ה-PowerPort III Nano של Anker הגיע לארץ

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: