לוח שידורים

התוכניות החדשות בנובמבר בהוט וב-Next TV

הוט עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר. בין הסדרות: נורמלי, אחותי ג'קי והתעשייה

הוט עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר.

נורמלי – סדרה חדשה שיצרו ליאור דיין ואסף קורמן, אשר שואבת השראה מאירועי חייו של דיין. בנורמלי, הדמות הראשית – נעם אשכנזי (רועי ניק, “בתולות”), עיתונאי בן 23 הלוקה בהתקף פראנויה קשה, מוצא את עצמו מאושפז במחלקה סגורה ומתמודד לראשונה עם סביבה זרה שכוללת אנשים קיצוניים וחוקים נוקשים. החל מה-4.11, ימי רביעי-חמישי בשעה 22:15  ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

הסודות שהיא שומרת – The Secrets She Keeps – דרמת מתח אוסטרלית המבוססת על ספרו באותו השם של הסופר מייקל רובות’אם. הסדרה מתרחשת בעיר סידני ומגוללת את סיפורן של שתי נשים – אגת’ה (לורה קרמייקל, “אחוזת דאונטון”), אישה קשת-יום שעובדת בסופר, ומייגן (ג’סיקה דה גאו, “החץ”, “דרקולה”), אושיית רשת זוהרת. שתיהן בהיריון מתקדם, שתיהן גרות באותו אזור, שתיהן מסתירות סודות גדולים ואפלים מעברן ושתיהן יעשו הכל כדי למנוע מהסודות הללו להתגלות. החל מה-10.11, ימי שלישי בשעה 20:45 ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

אחוזת ביצ’האם – Beecham House – דרמה תקופתית המתרחשת בשנת 1795 על רקע דעיכתה של האימפריה המוגולית, ועוקבת אחר דיירי אחוזת ביצ’האם בניו דלהי. החל מה-9.11, ימי שני בשעה 20:45 ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

אחותי ג’קי – עונה שלישית לדוקו-ריאליטי על חייה של ג’קי אזולאי. החל מה-18.11, ימי רביעי וחמישי בשעה 19:30 ב-HOT בידור, וב-HOT VOD. 

התעשייה – Industry – סדרה בריטית חדשה של HBO על חייהם של בנקאיים וברוקרים צעירים שסיימו את לימודיהם ועושים את צעדיהם הראשונים בעולם הפיננסים בלונדון של אחרי המשבר הכלכלי הגדול של 2008. החל מה-10.11, ימי שלישי בשעה 22:00 ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

חומריו האפלים: עונה 2 – His Dark Materials – עונה שנייה להפקה המשותפת של BBC ו-HBO המבוססת על טרילוגיית הספרים של פיליפ פולמן. החל מה-17.11, ימי שלישי ב-21:00 ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

דויטשלנד 89: עונה 3 – Deutschland 89 – החלק השלישי של סדרות המתח התקופתיות “דויטשלנד 83′” ו”דויטשלנד 86′”. החל מה-9.11 ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

המאפיה הורגת בקיץ: עונה 2 – The Mafia Kills Only In Summer – עונה שנייה לסדרת הפשע הקומית האיטלקית. החל מה-23.11 ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

המתים המהלכים: עונה 8 – The Walking Dead – העונה השמינית של דרמת האימה. החל מה-16.11 ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

שיקגו Fire: עונה 7 – Chicago Fire – סדרת האקשן על הכבאים של שיקגו חוזרת בעונה שביעית. החל מה-8.11, ראשון-חמישי בשעה 22:00 ב-HOT Zone, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

צפייה ללא דיליי – yes פלוס הפעילה את השירות ללקוחותיה

נטפליקס ופרטנר TV משיקות אפליקציית מציאות רבודה לסרט “Over The Moon”

סקירה: JBL LinkBar – סאונד בר עם אנדרואיד TV

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: