לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בנובמבר בפרטנר TV

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות והסרטים החדשים שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות והסרטים החדשים שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש נובמבר.

מבט מקרוב: משמר העם הימני של אמריקה – כתב ערוץ VICE מצטרף לכוחות הביטחון של ג’ורג’יה השלישי במהלך אחת ההתכנסויות החודשיות שלהם בכדי לראות כיצד הם מכינים את עצמם “להגן על החוקה מפני כל האויבים הזרים והמקומיים” ולראות מה יעשו כדי להגן על האקדחים שלהם. ב-15 בנובמבר, יום ראשון, בשעה 22:15 בערוץ VICE .

רפובליקנים אפרו-אמריקאים בימי טראמפ – כתב VICE  הלך לדבר פנים מול פנים עם שמרנים צעירים ושחורים על מה שמשך אותם למפלגה הרפובליקנית, יחד עם תגובת הנגד שהם מתמודדים איתה מהקהילה השחורה בגלל שהם פומביים בנוגע לדעותיהם הפוליטיות. ב-29 בנובמבר, יום ראשון בשעה 22:30 בערוץ VICE  .

מחשבות פליליות – דרמת מתח אפלה העוקבת אחר צוות פרופיילרים מהיחידה לחקר התנהגויות של ה-FBI.  14 העונות זמינות החל מ-2 בנובמבר ב-VOD.

אסון חילוץ בני הערובה מאיראן – סרט תעודה על ניסיון החילוץ הכושל של בני הערובה האמריקנים משגרירות ארה”ב באירן, באפריל 1979.  החל מ-4 בנובמבר בקטגוריית ערוץ ההיסטוריה ב-VOD.

אמריקה: קמפיינים שעשו היסטוריה – תעודה הבוחנת את התהפוכות שעברו על הפוליטיקה הנשיאותית בארה”ב ב-50 השנים האחרונות. החל מ-4 בנובמבר בקטגוריית ערוץ ההיסטוריה ב-VOD.

1917 – דרמה מלחמתית מבית היוצר של סם מנדז, המצולמת בשוט אחד ועוקבת אחרי שני חיילים המתבקשים להעביר מסר לפלוגה הנמצאת כמה קילומטרים משם. החל מ-5 בנובמבר ב-VOD.

העודף בשבילך – סיפור אהבה אמריקאי בו כל הדמויות המובילות בו הן כולן על הרצף האוטיסטי. החל מ-4 בנובמבר ב-VOD.

טובת הילד – פיונה מיי היא שופטת מכובדת המתבקשת לשפוט בתיק חדש שסובב סביב אדם, בחור צעיר ומבריק עם השקפת עולם שהיא פשוט לא מבינה. החל מ-7 בנובמבר ב-VOD.

המכוניות שעשו את העולם – דוקו-דרמה המביא את סיפורם של קבוצת מהנדסים שהיוו את חוד החנית של תעשייה עולמית חדשה – תעשיית המכוניות. החל מ-14 בנובמבר בימי שבת בשעה 22:00 בערוץ ההיסטוריה.

מרשה קלארק חוקרת – סדרת דוקו-פשע הבוחנת כמה ממקרי הפשע המתוקשרים בהיסטוריה האמריקנית המודרנית, שלא פוענחו מעולם או שהסתיימו בתוצאה מעוררת מחלוקת. החל מ-26 בנובמבר בימי חמישי בשעה 22:00 בערוץ ההיסטוריה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

צפייה ללא דיליי – yes פלוס הפעילה את השירות ללקוחותיה

נטפליקס ופרטנר TV משיקות אפליקציית מציאות רבודה לסרט “Over The Moon”

סקירה: JBL LinkBar – סאונד בר עם אנדרואיד TV

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: