חדשות

מותג התאורה החכמה WiZ הגיע לישראל, החל מ-50 שקל

מותג התאורה החכמה WiZ מבית פיליפס הגיע לישראל והוא מציע מגוון גדול של נורות וגופי תאורה במחירים נוחים

אומנם קטגוריות הנורות החכמות עמוסה בישראל ביצרנים שונים, אבל תמיד נחמד לשמוע על מותג חדש אשר החל להימכר בארץ. WiZ הוא מותג נורות חכמות, אותו מייבאת לארץ באופן רשמי – ביקונקט. הבשורה לצרכן הישראלי היא מגוון גדול של נורות לעומת המתחרים. כמו כן, גם המחירים יהיו נגישים: נורות (כולל נורות פחם) יעלו בין 50 ל-200 שקל, גופי תאורה ב-160 עד 470 שקל, מנורות שולחן ב-240 עד 260 שקל ואביזרים ופסי לד ב-70 עד 200 שקל.

תאורה חכמה WiZ. צילום יח״צ
תאורה חכמה WiZ. צילום יח״צ

המותג WiZ שייך לקבוצת Signify העולמית, אשר הייתה מוכרת בעבר בתור Philips Lightning N.V. זה היה שמו של תאגיד תאורה רב לאומי הולנדי, אשר הוקם בשנת 2016 כתוצאה מפיצול של חטיבת התאורה של פיליפס. 

שליטה דרך גוגל אסיסטנט ותזמון אוטומטי

הרעיון בתאורה החכמה של WiZ לא שונה משיטת העבודה של רוב פתרונות התאורה החכמים האחרים הקיימים בשוק (פרט לנורות פיליפס העובדות בטכנולוגיית ZigBee). הנורות של החברה כוללות תקשורת WiFi ובלוטות׳ עבור ההתקנה הראשונית שלהן, חיבור לרשת הביתית ושליטה דרך אפליקציה בסמארטפון.

האפליקציה של WiZ מאפשרת לשלוט בנפרד על כל אזור ועל כל תאורה. ניתן לשלוט בגוונים רבים של לבן, לצבוע את הקירות בגווני צבע ולייצר לוחות זמנים ותסריטים לתפעול התאורה בחדרים השונים. ניתן גם לבחור בין מצבי תאורה שונים לפי סדר היום, זמן הקימה בבוקר, הזמן בו הולכים לישון או בהתאם לחיווים מסוימים של מזג האוויר.

תאורה חכמה WiZ. צילום יח״צ
תאורה חכמה WiZ. צילום יח״צ

תסריטים אפשריים, ברגע שמתחברים לרשת ה-WiFi הביתית עם הסמארטפון, הנורות בבית ידלקו או שינוי התאורה לבצע אדום במידה וגלאי העשן פועל.

הנורות של WiZ גם יודעות לעבוד עם העוזרות הקוליות של אמזון וגוגל וניתן גם לשלוט עליהן באמצעות שלט רחוק פיזי, אשר נמכר בנפרד. כמו כן, הן יודעות לעבוד עם אפליקציות נוספות של SmartThings, Ring, Nest ו-Somfy.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: נורות חכמות W3 של Yeelight

אוקיי גוגל, הדליקי את האור בחדר השינה

פרסום ראשון: אמזון אלכסה בדרך לישראל

השאר תגובה

%d