חדשות

דייסון משיקה אוזניות שיעזרו לכם לנשום אוויר נקי

בדייסון חושבים שזה רעיון טוב לשלב אוזניות עם מסנן אוויר, כך שתוכלו להאזין למוזיקה ולנשום בצורה נקייה. החברה הכריזה רשמית על ה-Zone שיגיעו לחנויות בחודש מרץ הקרוב

חברת דייסון הכריזה באופן רשמי על אוזניות ה-Dyson Zone שיגיעו לחנויות בארה״ב בחודש מרץ 2023, שנה לאחר שהחברה חשפה לראשונה את המוצר. המחיר של האוזניות נשמע הזוי – 3,250 שקל (950 דולר). זוהי קטגוריה חדשה אליה נכנסת החברה הבריטית.

דייסון Zone. צילום יח״צ
דייסון Zone. צילום יח״צ

ה-Zone קיבלו את הקו העיצובי של שואבי האבק האלחוטיים ולא סתם החברה בחרה במראה הזה, כי מה שמייחד אותן זה מערכת סינון אוויר, שכנראה מתאימה לאנשים שחיים באזורים עמוסים בזיהום אוויר או למי שממש רוצה לבלות איתן בטיסה ארוכה.

המדחסים בכל אוזנייה שואבים אוויר דרך המסננים הדו-שכבתיים ומקרינים שני זרמי אוויר מסוננים אל האף והפה, אשר מתועלים דרך כיסוי הפנים הניתן להסרה ומסננים אלקטרוסטטיים מסננים 99% מזיהום החלקיקים עד ל-0.1 מיקרונים, בעוד שמסנני פחמן מועשרים באשלגן K-Carbon מסננים גזים חומציים נפוצים הקשורים לזיהום עירוני, לרבות NO2 ו-SO2.

ב- Zone ישנם 11 מיקרופונים ומערכת סינון הרעשים האקטיבית (ANC) משתמשת ב-8 מתוכם כדי להפחית את רעשי העיר עד ל-38 דציבלים. בנוסף, מיקרופון כפול והפחתת רעשים מאפשרים שיחות קוליות ברורות, הקלטת קול ושליטה קולית.

דייסון Zone. צילום יח״צ
דייסון Zone. צילום יח״צ

בדייסון אומרים שהרמקולים תוכננו למזער עיוותים על פני כל טווח התדרים והגדרת אקולייזר ייחודית מייעלת את עקומת התדר לשמע ברור בכל טווח התדרים הנשמע.

האוזניות מציעות 50 שעות האזנה או 4 שעות של סינון אוויר עם האזנה למוזיקה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: