כללי

חמש אוזניות שיעשו לכם נעים באוזן

רכישת אוזניות הפכה לדבר שבשגרה אצל אנשים רבים. אוזניות הן מוצר צריכה בסיסי שנע בין עשרות שקלים לאלפי שקלים. רוב הצרכנים מסתפקים באוזניות במאות שקלים בודדים, כאשר חלקם גם מחליף אותם כל תקופה מסוימת, בין אם מדובר בתקלות, שברים או סתם כי יש חשק לגוון במוצר אופנתי יותר.

20160619_182017

עד לפני שנה, שוק אוזניות ה-On Ear/Over The Ear (אוזניות היושבות על האוזן או מכסות אותן ולא נכנסות לתוך האוזן) היה עמוס בהשקות חדשות. מאז תחילת 2016, היצרניות הפחיתו בהוצאה של דגמים חדשים, כאשר הן מסתמכות על הדגמים הוותיקים שלהם שהוכיחו את עצמן. למרות ההשקות הבודדות שהיו השנה, אנחנו בנקסטר התאמצנו ומצאנו מספר דגמים חדשים שהושקו בסוף 2015 ו-2016. עשינו השוואה של האוזניות הן מבחינת איכות הסאונד (במגוון סגנונות מוזיקליים) והן מבחינת הנוחות שלהן. האזנו למטאליקה עם Enter Sandman, שיר הפתיחה של התוכנית הטלוויזיה רוץ דייגו רוץ ולמתוקה מהחיים של דדי דדון.

בתפריט המוזיקלי שלנו בדקנו את N60nc של AKG וה-JBL מדגם Everest Elite700 הנמכרים שניהם ב-1,200 שקל ברשת באג, Aurvana ANC של חברת קריאטייב, Custom One Pro Plus של Beyerdynamic ב-1,200 שקל ברשת חלילית ואחרון חביב MSR7 של Audio Technica הנמכר ב-1,000 שקל, גם הוא ברשת באג.

להמשך הכתבה הכנסו לאתר נקסטר-מאקו

http://bit.ly/28TTIyZ

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: