חדשות

פלאפון משיקה פתרון חכם לרכב

פלאפון השיקה היום (ב’) את ה-Pelephone Car – אביזר המתחבר לרכב ומספק ניטור עבור תקלות. ההשקה התרחשה לצד הצגת פתרונות IoT (אינטרנט של הדברים) הכוללים רשת יעודית ופניה לסקטורים עסקיים עם מכשור מתאים לניטור.

הפלאפון Car הוא אביזר המיועד בראש ובראשונה מבחינת פלאפון כפתרון לאספקת רשת WiFi ברכבים, כך שהנוסעים במכונית, יוכלו לגלוש בטאבלטים ובמוצרים אחרים באמצעות הרשת הייעודית. המכשיר כולל מודם סלולרי 4G וחבילת גלישה יעודית. אין בכך שום הבדל מהקמת רשת WiFi באמצעות הסמארטפון, אבל מדובר בפתרון ידידותי יותר.

 

InkedScreenshot (12)_LI

מלבד WiFi, הפלאפון Car יודע לנטר את מצב התחזוקה של המכונית, הוא מציג מידע דיאגנוסטי ממחשב הרכב על תקלות, טיפולים נדרשים והתראות צריכת דלק, כולל מידע על עלות הנסיעה. עוד ניתן לקבל מידע על התנהגות הנהג, למשל, הילד. בין ההתראות: חריגה ממהירות מותרת, האצות חריגות, בלימות ותאונות. כמו כן, אפשר גם לאתר ולעקוב אחר מיקום הרכב על גבי מפה. כך שבמקרה ששכחתם איפה חניתם את הרכב אחרי בילוי לילי, תוכלו למצוא אותו בקלות. כל המידע מוצג על גבי אפליקציה בסמארטפון ולא במערכת המדיה של הרכב, במקרה ויש כזו.

בתחום הבידור, פלאפון כוללת בחבילה ובאפליקציה הייעודית גישה לשירות המוזיקה הביתי שלה Musix וגם לשירותי הטלוויזיה Super TV.

הפלאפון Car נמכר ללקוחות כל החברות בעלות חודשית של 20 שקל, לחבילת חצי ג’יגה ללא מיוזיקס או סופר TV. אפשרות שנייה מתומחרת ב-40 שקל לחודש עבור חבילת 50 ג’יגה, כולל שתי האפליקציות. המכשיר יושק באמצע מרץ.

20180219_100517_HDR.jpg

 

 

פלאפון Car הוא בעצם רכיב OBD המתחבר למחשב הרכב. לא מדובר במוצר חדש מבחינת ניטור התחזוקה של הרכב והוא ניתן היום לרכישה בין היתר באמצעות שתי חברות: Smart Vehicle Health Monitor של חברת nonda ו-engie הישראלית. הפתרון של אנג’י כולל גם הצעות לתיקון הרכב ממוסכים, בעוד שהמוצר של nonda הוא חלק ממערכת שלמה הכוללת מטען לסמארטפון עם חיווי מצב המצבר וגם ערכת חיישנים לבדיקת מצב האוויר בגלגלים.

 

 

השאר תגובה

%d