כללי

fitbit משיקה את השעון החכם Versa בישראל

לפני כחצי שנה ביצעה חברת הטכנולוגיה הלבישה fitbit השקה מחודשת בישראל. אז השיקה את השעון החכם שלה Ionic. הפעם היא משיקה את הדגם החדש יותר – Versa. מדובר בשעון עם מסך מלבני המזכיר מאוד את זה של האפל וואץ’, מארז אלומיניום ויכולת לבצע מעקב אחר הצעדים, פעילויות הספורט והשינה של המשתמש במשך כל שעות היום.

20180517_102221.jpg
השקת פיטביט Versa בישראל. צילום צחי הופמן

ה-Versa כולל צג מגע עם תאורה אחורית חזקה (1,000nit), שלושה כפתורים פיזיים לשליטה בשעון, חיישן דופק, GPS, עמידות למים עד לעומק 50 מטר ואת מערכת ההפעלה החדשה – Fitbit 2.0. זו מאפשרת תצוגה במבט אחד על נתונים סטטיסטיים ושבועיים (פעילות היסטורית, קצב הלב, סיכומי תרגילים והודעות מוטיבציה לצעידת 250 צעדים בשעה). מצב השינה כולל מספר תובנות, תזכורות למנוחה, חיישן SpO2 אשר יוכל בעתיד לעזור לנטר פעילות חריגה כמו דום נשימה. פיטביט גם הוסיפה מצב מעקב בריאותי נשי, הכולל נתוני מחזור, תיעוד סימפטומים כמו כאבי ראש, אקנה ותחזית מתי לצפות למחזור.

20180517_103019.jpg
ה-Versa מול ה-Ionic. צילום צחי הופמן

ה-Versa בדומה ל-Ionic, מאפשר התקנת אפליקציות מהחנות של פיטביט. לאחרונה נוספה גישה לאפליקציית המוזיקה Deezer (הורדת פלייליסטים לשעון והאזנה ללא סמארטפון) לצד אפליקציות התאורה Hue של פיליפס, Strava, פליפבורד והניו יורק טיימס.

20180517_103013.jpg
הקטלוג של פיטביט. צילום צחי הופמן

ה-Versa יודע להציג התראות על שיחות, מסרונים והודעות מכמעט כל אפליקציה אשר מותקנת בסמארטפון. יש גם אפשרות בסמארטפוני אנדרואיד לבצע מענה באמצעות תשובות מכונות מראש. הבעיה ב-Versa, בדומה לדגמים אחרים של החברה, היא שאין עברית. לפני כחצי שנה הבטיחה החברה שזו תגיע עד סוף החציון הראשון של 2018, ממפגש העיתונאים היום התברר שעברית לא צפויה להגיע בתקופה הקרובה, בגלל בעיות חומרה של המכשיר (בפיטביט ציינו שלא מדובר בבעיות תוכנה להצגת ימין לשמאל).

ה-Versa נמכר ב-900 שקל ברשת באג.

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: