חדשות

שיאומי מתחרה בפיליפס – משיקה מכונת גילוח ראשונה בארץ

אחרי שהשיקה מברשת שיניים, מטרייה, משקל חכם ואפילו תרמוס, מגיעה עכשיו מכונת הגילוח של שיאומי לישראל. השם המקורי של המכונה הוא Mi Electric Shaver והיא כוללת 3 ראשי גילוח צפים ב-360 מעלות, האמורים להציע גילוח נקי ומהיר.

mj-shaver-01

בשיאומי מספרים שראשי הגילוח הם גמישים ומתאימים את עצמם לתווי הפנים של המשתמש. כך שמתקבלת הרגשת גילוח חלקה ונוחה. במכונה קיימים להבים הנעים בשני מסלולים, דבר המשפר את טיב הגילוח. בנוסף, ישנו להב עזר המרים את השיערה וסכין החיתוך חותך אותה. המכונה ניתנת לניקוי במים זורמים וניתן לבצע גילוח רטוב או יבש איתה. המכונה מצויידת בשני סוגי תמסורות למהירות רגילה ומהירה. המהירות הרגילה מיועדת למשתמשים עם צפיפות זקן נורמלית ובמהירות הגבוהה המכונה מתאימה לגילוח של בעלי זקן עבות. למכונה נורית חיווי המציינת מתי מצטברים זיפים רבים מדי בתא האחסון וגם חיווי על תקלות.

mj-shaver-05

זמן העבודה של הסוללה הנטענת במכונה עומד על שעה, כאשר בחברה אומרים שכך מתקבלים 30 גילוחים. טעינה מלאה לוקחת שעתיים וטעינה של 5 דקות מספיקה לגילוח בודד. מה שנחמד ב- Mi Electric Shaver שמדובר במחבר טעינה מסוג USB, כך שלא צריך לזכור לקחת מטען מיוחד שנוסעים לטיול. למכונה גם מצב נעילה להפעלה מקרית בזמן נסיעות (לחיצה של 3 שניות).

mj-shaver-09-01

המחיר עומד על 300 שקל באתר היבואן הרשמי המילטון

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: