חדשות

סטינג TV מגיע לאפל TV

סוף כל סוף שירות הטלוויזיה סטינג TV מבית yes מגיע לסטרימרים של אפל. סטינג TV הודיעה על התחלתו של פיילוט לקוחות לקראת השקת האפליקציה באפל TV, כאשר ההצטרפות תתבצע באמצעות עמוד הפייסבוק של החברה.

STINGTV6
אפל TV מצטרף למשפחה

אפליקציית אפל TV מצטרפת לסטרימר האנדרואיד TV שסטינג מציעה ללקוחות שלה, בנוסף ל-Mi Box של שיאומי, ה-Nvidia Shiled וטלוויזיות חכמות המגיעות עם מערכת ההפעלה אנדרואיד TV, כמו סוני ופיליפס.

כבר היום משתמשי אפל TV יכולים להשתמש באפליקציות הטלוויזיה של סלקום TV, פרטנר TV, נטפליקס ואמזון TV. מה שהופך את הסטרימר של אפל לעוד יותר רלוונטי לקהל הישראליים.

לפני מספר שבועות הודיעה סטינג TV על שדרוגים באפליקציה שלה, הכוליים צפיית בינג’ אוטומטית. ב-30 השניות האחרונות של כל פרק, עולה הודעה בצידו הימני של המסך, אם המשתמש לא מבצע אף פעולה, הפרק הבא מתחיל באופן אוטומטי. לחיצה על כפתור OK תעביר ישר לפרק הבא.

לסקירת שירות סטינג TV

עוד שדרוג עבורי חובבי הבינג’ הוא Next Episode – הפרק שזמין בסדרה שבה צופים ימתין ללקוחות בשורת משך הצפייה. סטינג TV גם שדרגה את תצוגת הערוצים, באמצעות הוספת שורת עשרת הערוצים שנצפו וחולקה של הערוצים לפי ז’אנרים. הערוץ האחרון הנצפה יופיע תמיד בתחילת השורה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: