חדשות

Ronlight Health משיקה פעילות בריאות עם שת”פ של גרמין ומתקן הליכה מתקפל

חברת Ronlight Health הציגה השבוע את פעילות הבריאות הדיגיטלית שלה ואת המוצרים החדשים שישווקו תחת מטרייה זאת

חברת Ronlight Health הציגה השבוע את פעילות הבריאות הדיגיטלית שלה ואת המוצרים החדשים שישווקו תחת מטרייה זאת. חברת Yunmai מציעה סדרה של משקלים חכמים דיגיטליים, המציגים מדידה של מגוון פרמטרים חיוניים הניתנים למעקב. האפליקציה של החברה מציגה ומנתחת מדדי משקל, BMI, מסת שריר, מסת שומן וגיל.

yunmai

 

עוד הציגה רונלייט את KUVINGS הקוריאנית, המייצרת מסחטות מיצים לפירות וירקות קשים בכבישה קרה, לשמירה על הערכים התזונתיים של הפרי והירק. מוצר אחר הוא ה- WalkingPad. מדובר בהליכון נייד מתקפל, המאפשר לאחסן אותו מתחת למיטה, כך שלא יתפוס מקום בחדר. מדובר בהליכון המיועד לצעידה ולא לריצה.

KUVINGS_EVO820

באוקטובר האחרון השיקה רונלייט את פעילות גרמין Health. מדובר בפעילות המאפשרת לחברות ביטוח, קופות חולים ולארגונים המעוניינים לקדם אורח חיים בריא, לנטר (לאחר הרשאה מפורשת מהמשתמשים) אחר מדדי הבריאות, שינה, מתח (Stress) ופעילויות כושר של הלקוחות/העובדים. אחת הפעילויות הראשונות של החברה בארץ היא עם מחלקת שיקום לב בבית החולים שיבא. מדובר בפרויקט שיקום לב מרחוק, בו חולים אשר היו צריכים להגיע במשך חצי שנה לבית החולים, במטרה לעבור פעילות גופנית עם רופא, יכולים להחליף אותה בפעילות מרחוק. גרמין מציעה לאותם חולי לב בשיבא לקבל שעון vivoactive 3 ולבצע את תוכנית האימונים בזמנם הפנוי בבית.

20190403_181152
מוצרי גרמין. צילום צחי הופמן

“בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי בתפיסה המקובלת של ספורט, הדגש עובר מ- Fitness ל- Wellness, מה שמאפשר לקהלים גדולים ומגוונים יותר לקיים אורח חיים בריא, החל מילדים ועד לאוכלוסיית הגיל השלישי” אומר אבישי פריז, מנכ”ל רונלייט Health. “שוק ה- Wellness העולמי מוערך כיום בלמעלה מ- 4.2 טריליון דולר בשנה, מספר שלדעתי ילך ויגדל ומכאן כי ההזדמנויות בשוק זה הן רבות וגדולות”.

גרמין וכלל ביטוח משתפות פעולה: צמיד לילדים בהנחה

שיאומי השיקה את ה-Mi AirDots Pro 

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: