חדשות

yes משיקה עוזרת קולית בעברית

חברת yes משיקה עוזרת קולית בעברית בממירי האולטרה שלה, לחיפוש תכנים והפעלת השירות

תחום העוזרות הקוליות עדיין לא זכה לפופולאריות בישראל, בעיקר בגלל שגוגל ואמזון לא פועלות בו (וסירי של אפל לא מספיק טובה בעברית). חברת yes השיקה היום (ב’) את העוזרת הקולית שלה בממירי yesUltra. העוזרת של yes באה לשפר את החוויה בזמן הצפייה בטלוויזיה ולהפוך פעולות מורכבות או כאלו שהמשתמש הממוצע נרתע או לא מכיר אותן לפשוטות. השירות מושק ללא עלות ודורש הרשמה מוקדמת.

 

yes-voice1

על מנת להשתמש בשירות, צריך מלבד ממיר האולטרה, גם שלט קולי של yes אותו צריכים לרכוש בנפרד. ב-yes מציינים שבשלט הקולי ישנו מיקרופון היודע לבדוד רעשים מהסביבה. לאחר לחיצה על מקש זיהוי הדיבור ומתן ההנחייה, המערכת ממירה את הפקודה לטקסט ואז מתרגמת לפקודה. כל התהליך אמור לקחת פחות משניה. המערכת גם לומדת את בקשות המשתמש, כך שבקשות בעתיד יתבצעו אפילו בצורה טובה יותר.

אז מה אפשר לבקש מהעוזרת של yes? שם הערוץ או מספרו, לבקש המלצה על סרט חדש, לדעת כמה זמן נשאר לסוף הפרק, תקציר הסדרה, המלצה על סרט אקשן, מציאת סרטים של במאי מסויים או מעבר לפרק הבא.

סטינג TV בטלוויזיות של סמסונג ו-LG

סטינג TV מרחיבה את מגוון האפליקציות בהן היא תומכת. בימים האחרונים פורסמה בעמוד הפייסבוק של סטינג, הזמנה להצטרף להתנסות בבטא לאפליקציה. גולשים המחזיקים טלוויזיה חכמה של סמסונג משנת 2016 או טלוויזיה של LG עם מערכת ההפעלה webOS 3.5, יוכלו להתקין את האפליקציה אצלם בטלוויזיה לאחר הרשמה.

מה yes וסטינג TV מתכננות לכם לחודש אפריל?

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: