חדשות

שעונים חכמים עם eSIM יגיעו בקרוב לפלאפון, פרטנר וסלקום

בחודש הבא רוב מפעילות הסלולר בישראל ישיקו את טכנולוגיית ה-eSIM, מה שיאפשר לצאת לפארק עם השעון החכם ולהמשיך לקבל שיחות ללא סמארטפון

בשבועות הקרובים תגיע סוף כל סוף לישראל טכנולוגיית ה-eSIM. מדובר בדור הבא של טכנולוגיית הסים המוכרת, אשר לא דורשת כרטיס סים פיזי במכשיר, אלא פועלת באמצעות סים וירטואלי. פלאפון ופרטנר ישיקו את הטכנולוגיה בקטגוריית השעונים החכמים, אשר כוללת את האפל וואץ’ סדרה 4 ואת הגלקסי וואץ’ של סמסונג (השעון של סמסונג יושק כרגע רק בפלאפון). פלאפון ופרטנר הודיעו שהשירות יושק במהלך חודש יוני בשעוני אפל.  מי שגם תצטרף בהמשך לחגיגה היא סלקום.

apple-watch-series4_walkie-talkie_09122018

כאמור, היתרון של eSIM הוא שאין צורך לרכוש סים פיזי או לבצע החלפה של הכרטיס בכל פעם שעוברים חברה. המשתמש יכול לצרוב פרופיל אלקטרוני של סים מרחוק, ישירות למכשיר. בשעונים חכמים ובאביזרים לבישים אחרים, מדובר ביתרון נוסף, אשר מאפשר לחסוך במקום פיזי במכשיר. משתמש שירכוש שעון חכם עם eSIM, גם לא יהיה תלוי בסמארטפון שלו. הוא יוכל לקבל שיחות ומסרונים תחת אותו מספר (קבלת מסרון דורשת שהסלולרי המרוחק ישאר דלוק). החיבור לאינטרנט מאפשר להריץ אפליקציות, כמו שירותי מוזיקה. כך ניתן להשתמש בספוטיפיי או דיזר ישירות מהשעון החכם בזמן פעילות גופנית וללא סמארטפון.

פלאפון החלה בהרשמה המוקדמת לרכישת השעונים של אפל וסמסונג כבר בחודש פברואר, במחירים המתחילים מ-2,200 שקל. המחיר החודשי לשירות ה-eSIM עומד על 10 שקל לחודש וכולל חצי שנה ראשונה חינם.

גם פרטנר החלה בהרשמה מוקדמת לרכישת האפל וואץ’ – סדרה 4. בפרטנר מעניקים הטבות ללקוחות שירשמו וירכשו ראשונים את השעון התומך, בהן שימוש ב-eSIM ללא עלות נוספת ללקוחות הסלולר בתכניות Partner more, חצי שנה ללא עלות נוספת על שימוש ב-eSIM לכלל לקוחות הסלולר של החברה.

סקירה: נוקיה 9 – סמארטפון עם 5 עדשות

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

 

8 תגובות

  1. כאשר יושק השעון האם מיד אפשר להשתמש בשעונים אחרים מחוײל תומכי אי סים כגון ואוי הסמסונג גיר וגם הגלקסי?

    1. כרגע פלאפון הודיעו שיתמכו בסמסונג ואפל, פרטנר הודיעו לגבי אפל (גם שעונים מחו”ל). תצטרך לבדוק מול המפעילה שלך כאשר הם יפעילו את השירות.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: