חדשות

Bose מציגה אוזניות נטרול רעשים חדשות – Noise Cancelling Headphones 700

ל-Bose יש אוזניות חדשות הכוללות 11 רמות של נטרול רעשים, עיצוב מלוטש וסוללה ל-20 שעות. המחיר 400 דולר.

אחת מאוזניות נטרול הרעשים הפופולאריות בשוק הן ה-QC35 מבית Bose. עכשיו יש ליצרנית האודיו דגם חדש ויקר יותר, המציע יותר שליטה בתחום נטרול הרעשים. טכנולוגיית נטרול הרעשים פופולארית מאוד בקטגוריות האוזניות היושבות מעל האוזניים (Over The Ear), כאשר הן מאפשרות בעיקר לאנשים העובדים במשרדים פתוחים ליהנות משקט.

Headphones_700_Silver (1)

ה-Noise Cancelling Headphones 700 נמכרות במחיר של 400 דולר בארה”ב, לעומת 350 דולר ב-QC35. בתמורה הן מציעות עיצוב חדש, מלוטש יותר ודק יותר. בגדול, הן נראות יותר טוב מה-QC35. לדגם 700 יש 4 מיקרופונים המיועדים לבודד את הקול של המשתמש מהרעשים החיצוניים בזמן שיחה, כך שישמעו אותו טוב יותר במקומות רועשים.

Headphones_700_Black

קטגוריית נטרול הרעשים או ANC עברה שיפור, ניתן לקבוע 11 רמות של נטרול, כך שכל משתמש יוכל לקבוע כמה הוא רוצה להיות מבודד מהסביבה החיצונית. עבור ניהול שיחה, תוך כדי שהאוזניות נמצאות על האוזניים, יש אפשרות ללחוץ על כפתור, לעצור את המוזיקה ולשמוע בצורה ברורה את האדם איתו מדברים. אופציה המיועדת בין היתר, כאשר נמצאין  בבית קפה ורוצים להזמין משהו.

Bose לא ויתרה על שילוב כפתור יעודי להזנקת העוזרת הקולית גוגל אסיסטנט או אמזון אלכסה. בנוסף, היא משלבת פיצ’ר אותו השיקה כבר לפני מספר חודשים עם משקפי השמש שלה – Bose Frames. טכנולוגיית Bose AR מציעה מעיין מציאות רבודה (AR) בגרסה קולית. המטרה היא לספק מידע על הסביבה, מבלי שצריך להסתכל על מסך הסמארטפון. ה-700 כוללות מספר חיישנים על מנת להבין את כיוון התנועה של המשתמש, לצד שימוש בחיישנים שונים מהסמארטפון ואפליקציה תואמת.

ה-700 כוללות משטחי מגע לתפעול המוזיקה, סוללות ל-20 שעות ומחבר טעינה USB-C. האוזניות יושקו בארה”ב ב-30 ליוני.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: