חדשות

מוצרי התאורה החכמים של Yeelight מגיעים לישראל ביבוא רשמי

חברת רונלייט החלה למכור ביבוא רשמי את מוצרי התאורה החכמה של Yeelight. נורת LED לבנה ב-100 שקל וצבעונית ב-120 שקל

חברת התאורה החכמה Yeelight, תחל לשווק את מוצריה בישראל ביבוא רשמי של רונלייט. בין המוצרים של החברה, קיימים נורות הניתנות לשליטה באפליקציה בסמארטפון או בעזרת עוזרות קוליות של גוגל, אפל ואמזון. Yeelight תמכור בישראל פתרונות תאורה ביתיים, שולחניים, תאורת אווירה ותאורת חוץ. עוד תציע רונלייט, אפליקציית ניהול בעברית מלאה כבר במהלך חודש אוגוסט הקרוב.

YEELIGHT_3

Yeelight הפכה לפופולארית בשנים האחרונות, בזכות שיתוף פעולה עם ענקית הטכנולוגיה הסינית – שיאומי, המוכרת את מוצרי התאורה בחנויתה. שיאומי גם מספקת ל-Yeelight את האפליקציה לשליטה במוצריה – Mi Home.

לאחרונה הציגה Yeelight את SLISAON, פתרון לעיצוב האווירה בבית, עם מתג ה- FLEX, המאפשר שליטה על עוצמת הצבע וטמפרטורת התאורה בחלל, אך גם על רמקולים חכמים, באמצעות האפליקציה הייעודית, גם כאשר מתג התאורה כבוי. בנוסף, מאפשר ה- FLEX גם שליטה על פתרונות תאורה לא חכמים, במטרה  להנגיש את עולם התאורה החכמה אל כל בית, גם אם אינו בית חכם. פתרון ה- SLISAON יהיה זמין בישראל במהלך השבועות הקרובים.

לסקירה על מוצרי פיליפס Hue

מבחינת מחירים, נורת LED לבנה תימכר ב-100 שקל, נורה צבעונית 120 שקל, פס תאורה LightStrip ב-200 שקל, תאורה לתקרה – Smart Led 450MM ב-520 שקל ותאורה לתקרה – Celing Light ב-380 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: