כללי

טכנולוגיה ישראלית תזהה מתי ניסיתם לעבוד על חברת הביטוח

חברת הכשרה לביטוח, משלבת באמצעות ביטוח הרכב הדיגיטלי שלה- הכשרה GO, טכנולוגיה של הסטארט אפ הישראלי Click-Ins לזיהוי הונאות ביטוח

חברת הכשרה לביטוח, משלבת באמצעות ביטוח הרכב הדיגיטלי שלה – הכשרה GO, טכנולוגיה למניעת הונאות רכב, מבית הסטארט אפ הישראלי – Click-Ins. הטכנולוגיה של החברה נבנתה כך שתוכל לזהות הגדלת נזק מכוונת, תאונות מבוימות או שילוב של מספר נזקים באותה תביעה וגם בשימוש חוזר באותם חלקים פגומים על-ידי מוסכים בתביעות שונות.

2018-01-29 13_09_31-Damage Lab_Click-Ins

הטכנולוגיה של היזמים יוג’ין גרינברג ודמיטרי גייזרסקי יוצרת “חתימת נזק ייחודית” לכל חלק ניזוק ברכב, הדומה לטביעת אצבע בתחום הקרימינולוגיה. Click-Ins מבצעת בעת הצורך אנליזה למול “מאגר החתימות” של נזקים שנאסף במערכת. בדיקת רכב אוטומטית מתחילה בשלב החיתום וממשיכה בשלבים שונים. בכך, היא הופכת את תהליך זיהוי ההונאות והערכת עלות הפגיעה הריאלית, לאוטומטי לחלוטין וללא התערבות של כל גורם אנושי. הטכנולוגיה עוזרת לזרז את תהליך הסדר התביעה, המבוצע בעזרת תמונה או סרטון מהסמארטפון.

“תופעת הונאות הביטוח, פוגעת לצערנו הן בחברות הביטוח, אשר הופכות לחשדניות, והן בלקוחות הנאלצים לספוג העלאות תעריפים או להסתבך בפרוצדורות מייגעות עד לקבלת הפיצוי המגיע להם”, אומר שמעון מירון, מנכ”ל הכשרה חברה לביטוח. 

“הונאות הביטוח, שהיקפן בעולם מוערך בכ-120 מיליארד דולר, הינן הצרה הגדולה ביותר של ענפי הביטוח. בחקירה שערכה חברת הביטוח הצרפתית AVIVA בשנת 2018, נמצא כי 9 מתוך 10 תביעות ביטוח מקורן בביצוע הונאה, או בקושי של חברות הביטוח לזהות הונאה. לכן, חברות הביטוח נדרשות לשלם הרבה מעבר לסכום שהן גובות במסגרת הפרמיה על התביעה”, אומר גרינברג, מנכ”ל Click-Ins.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: